Dahi Bebekler (Aguu: Tensai Ningyō) Temmuzda Ekranlarda

Yuchin Jun’un “Aguu ( Devil Dolls) isimli çizgi romanından uyarlama Aguu: Tensai Ningyō (Aguu: Genius Dolls)’un karakterleri ve konusu ile ilgili geçtiğimiz günlerde açıklama yapıldı.

Studio DEEN, Cuma günü, Yuchin Jun’un “Aguu ( Devil Dolls) isimli çizgi romanından uyarlama Aguu: Tensai Ningyō (Aguu: Genius Dolls) isimli animeyi tanıttı. Animenin sitesinde karakterler ile ilgili de bilgi veriliyor.

İşte karakterler:

Ai karakterinde Noriko Shibasaki. 16 Yaşında. Uzmanlık alanı bale. Erdemli, tutkulu ve çalışkan bir kız.. Hem cesareti hem de adalet duygusuyla etrafındakileri etkiliyor.. Ama herkese kolayca inanıyor ve bazen biraz saf olabiliyor.

16 Yaşındaki Machi karakterinde Eriko Matsui, Onun da uzmanlık alanı bale. Gösterişe ve makyaja biraz düşkün bir genç kız. Güzelliği, yeteneği ve parası vardı ve çok başarılı bir bale dansçısıydı, ama bir gün hayatı tamamen değişti.

Aguu: Tensai Ningyō

 

81 yaşındaki Rashō karakterinde Wataru Takagi. Uzmanlık alanı Go oyunu. Dürüst ve erdemli bir insan. Çok yetenekli biri değiş ama asla pes etmeyen bir kalbi var. Bazen oldukça inatçı olabiliyor.

15 yaşında Rafu karakterinde Satoshi Shibasaki. Uzmanlık alanı: dövüşmek. Güçlü bir adalet duygusuna sahiptir, ancak kolayca duygusallaşır ve çabuk sinirlenir.. Ayrıca her şeyi şiddetle çözme eğilimindedir. Büyük dedesi Rashõ’ya çok saygı duyuyor.

Hikayede, etrafımızdaki insanlar var – liderler, girişimciler, ünlü yıldızlar ve dahiler – Bu insanlar çok çaba sarf etmek zorunda kalmadan dahi olarak adlandırılıyorlar. Fakat bu dahilerin hepsinin ortak bir yanı var: hepsinin sıradan insanlarla konuşamayacakları bir sırrı olan “bir şey” var. Bu sır “Aguu”.

Animenin Temmuz ayında Tokyo MX, Sun TV, KBS Kyoto ve BS11’de prömiyeri olacak.

Anime haberleri içerikleri yazıyorum.