AGGRETSUKO 3. Sezon İçin NETFLIX’den Yeşil Işık

Pazartesi günü Taipei Çizgi Roman Sergisi’nde düzenlenen bir sahne etkinliğinden yapılan açıklamada, Netflix’in Aggretsuko 3. sezon için yeşil ışık yaktığı açıklandı.

Serinin yönetmeni Rareko, üçüncü sezon haberi duyduktan sonra henüz hazır olmadığını kabul etmesine rağmen, devam etmek için istekli olduğunu belirtti ve hayranladan dört gözle beklemelerini istedi.

Retsuko, Pazartesi günkü sahne etkinliğinde Tayvanlı heavy metal grubu Chthonic’in vokalisti olan  Freddy Lim ile birlikte ortaya çıktı.

Retsuko, hayalindeki şirketin muhasebe bölümünde çalışan 25 yaşında bir kızıl pandadır. Ancak, üstleri ve meslektaşları tarafından gittikçe zorlaşan işler yapmaya devam etmek zorunda kalmaktadır. Sinirini atmak için onlarla konu hakkında konuşmaz. Sinirini atması için kendine has bir yöntemi vardır; o da kendi başına karaokeye gidip death metal şarkı söylemek.

AGGRETSUKO 3. Sezon

Aslında ilk kez 2016 yılında çıkmış olan animenin İlk 10 bölümü  2018 Nisan’ında Netflix‘de yayınlandı. Anime, geçen Aralık ayında  bir Noel bölümünün ardından ikinci sezon 14 Haziran’da yeni sezonu ile karşımıza geldi.

Farklı mizahı ve eğlenceli tarzıyla bizim de sevdiğimiz serilerden biri olan Aggretsuko’nun yeni sezonunu merakla bekliyoruz.

Aggretsuko 3. sezon için henüz bir tarih verilmedi. En son anime haberleri için sitemizi takip etmeye devam edin.