TurkGame Oyun Sitesi Tanıtımı

Harika oyun haber ve içerikleri ile dolu TurkGame sitesini sizlere tanıtmak istedik.


En güncel oyunların incelemeleri için doğru yerdesiniz.

İnternet üzerinden yayın hayatına devam eden ve her gün en önemli oyun haberlerini okuyucularının istifadesine ücretsiz olarak sunmayı sürdüren Turkgame sitesi, her geçen gün takipçi kitlesini daha da genişleterek Türkiye’nin en çok takip edilen oyun haberleri platformu olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Tecrübeli editörleriyle yabancı kaynakları tarayarak oyun sektöründeki tüm gelişmeleri yayınlayan sitede oyuncuların ilgisini çekecek birçok farklı kategori de mevcut. Bu kategorilerin başını da oyun rehberleri bölümü çekiyor.

GTA 5’ten tutun Overwatch’a kadar farklı platformlarda yayınlanan en güncel oyunların rehberlerinde nasıl hayatta kalacağınız ve oyunlarda daha fazla puanı nasıl elde edebileceğinize dair bilgiler veriliyor.

Steam ve Origin gibi oyun mağazalarında satışa çıkarılan yapımları satın almadan önce okuyabileceğiniz oyun incelemeleri de cabası. Bu incelemeleri okumadan oyun satın almak hüsranla sonuçlanabilir. Xbox One, PS4 ve Windows platformları için çıkarılan bu oyunların tanıtım videoları ve donanım gereksinimlerini inceleme haberlerinden okuyabilirsiniz.

Popüler oyun hataları ve çözümlerinin yanı sıra daha birçok içerik, sizi Turkgame.com adresinde bekliyor olacak.