WePlay! Pushka Şampiyonu TEAM SECRET!

WePlay! Pushka League Season 1 şampiyonu Team Secret oldu. Büyük bir pandemi içinde olduğumuz bugünlerde LAN turnuvalarının yerini çevrimiçi turnuvalar aldı. Son günlerde en çok konuşulan da şüphesiz WePlay Pushka! oldu. Çevrimiçi olarak iki farklı bölgeye ayrılarak yapılan turnuvada ipi göğüsleyen takım Team Secret oldu.

Bunun yanında bu turnuva en çok konuşulan diğer konuda pinglerin artışıyla oyuncu performansları. Çok daha düşük pinglerle oynamaya alışmış oyuncuları bir hayli zorlayan bu konu turnuva içerisinde birçok kadro değişikliğine dahi sebep oldu. Özellikle uluslararası düzeyde kurulan bazı takımlar bir hayli zorlandı desek yanılmış olmayız herhalde. Bütün bunların yanında izlemesi keyifli bir turnuva oldu. Pandeminin hat safhada olduğu bugünlerde e-spor kendisini bir tık daha ön plana çıkardı.

Team Secret
Team Secret

Ödül havuzunun 250 bin dolar olduğu bu turnuvada gülen taraf Team Secret oldu. Sadece 3 maç kaybederek grup aşamasını 11-3 olarak bitiren takım. Playofflarda da resmen herkesi süpürerek finale yükselmişti. Finaldeki rakibi VP.Prodigy’yi de 3-0 süpürerek şampiyon olan takım ana etkinlikte hiçbir maç kaybetmeyerek 70 bin doların sahibi oldu. Bunun yanında geçen yıl International şampiyonu OG ise turnuvaya erken veda eden takımlardan oldu. Secret dışında birçok takım performanslarıyla şaşırtsa da Secret beklenen oyundan daha iyisini ortaya koyup şampiyon oldu.