JoJo’s Bizarre Adventure: Eyes of Heaven’a Haberleri | Vanilla Ice ve Dio da Katıldı

JoJos-Bizarre-Adventure-Eyes-of-Heaven

JoJo’s Bizarre Adventure: Eyes of Heaven, Vanilla Ice (Cool Ice) ve Dio’yu ekleyip yakın zamanda PS3 ve PS4 için hazır olacak. Dio’nun vampir stilindeki bir versiyonu zaten mevcut, Part 3’te de Dio’nun Stand versiyonu yer alacak. Oldukça fazla karakter içermesi planlanan oyun, mükemmellik konusunda, JoJo’s Bizarre Adventure: All Star Battle’ın izinden gidiyor.

JoJo's-Bizarre-Adventure-Eyes-of-Heaven
JoJo’s-Bizarre-Adventure-Eyes-of-Heaven

Bu yılın sonlarına doğru Japonya’da piyasaya çıkması beklenen oyunun, diğer ülkeler için çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Vanilla Ice ve Dio’yu oyunda görmeyi büyük bir heyecanla bekleyen hayranları göz önüne alınırsa, çıkış tarihinin çok fazla gecikeceğini düşünmüyoruz.

JoJo’s Bizarre Adventure: Eyes of Heaven’ın Hikaye Modu ve Orijinal Karakteri Hakkında Detaylar Ortaya Çıktı

03/10/2015

Shueisha Weekly Bandai Namco Entertainment’in JoJo’s Bizarre Adventure: Eyes of Heaven, Shonen Jump dergisinin 45. sayısında Eyes of Heaven dövüş oyununda orijinal bir karakter olacağı duyuruldu. Dergi karakterin bir siluetini yayınladı ve karakterin uzun saçlı, beyaz paltolu ve ‘Heaven’ ile bağlantılı olduğu hakkında detaylar verdi. İlerleyen sayılarında daha fazla detay açıklayacağını da belirtti.

JoJo’s Bizarre Adventure: Eyes of Heaven
JoJo’s Bizarre Adventure: Eyes of Heaven

Dergi ayrıca oyunun hikaye moduna ait bir görsel ve oyunun hikayesinden ekran görüntüleri de yayınladı. Manganın yaratıcısı Hirohiko Araki denetiminde ilk manganın 8 bölümünde olan karakterler orijinal bir hikayede bir araya gelecek. Hikaye Jotaro ve Dio’nun savaşıyla başlıyor. Ekran görüntüsünde Joseph Joestar’ın gençlik ve yaşlılık halleri aynı sahnede birlikte görülüyor. Diğer bir ekran görüntüsünde ise Jotaro ve Giorno  birlikte otururlarken görülüyor.

JoJo’s Bizarre Adventure: Eyes of Heaven’ın Yeni Tanıtım Videosu

21/10/2015

JoJo’s Bizarre Adventure: Eyes of Heaven ‘ın savaşçıları yeni yayınlanan tanıtım videosuyla güncellendi. Videoda, David Production’ın yakında animeye uyarlanacak projesi Part IV: Diamond is Unbreakable’dan Okuyasu Nijimura’nın yeni hareketleri görülüyor.

JoJo's Bizarre Adventure: Eyes of Heaven'a Haberleri | Vanilla Ice ve Dio da Katıldı
JoJo’s Bizarre Adventure: Eyes of Heaven

Ultra Jump’ın son sayısında yeni savaşçıların da katılacağı duyuruldu. Part VI: Stone Ocean’dan Narciso Anasui ve Enrico Pucci, Part VIII: JoJolion’dan da Josuke Higashikata ve Joshu Higashikata oyuna katılacaklar.

JoJo’sBizarre Adventure Eyes of Heaven‘ın bu yeni oyunu, 17 Aralık’ta, PlayStation 3 ve PlayStation 4 platformları için Japonya’da yayınlanacak.