Uncharted: The Nathan Drake Collection Oyununun Tanıtım Videosu ve Yeni Modlar

Sony, Uncharted: The Nathan Drake Collection için yeni bir video yayınladı. Çıkacak olan PS4 oyununun 3 yeni zorluk seviyesi için daha fazla ayrıntı ortaya çıktı.

Bu 2 dakikalık video, tüm hikayeye baştan sona mükemmel bir şekilde göz atmamızı sağlıyor. Drake, Sully ve Elena gibi kilit karakterlerin, 3 oyun boyunca sahip oldukları motivasyonlarını açıklıyor. Elbette oyunla ilgili biraz bilgide içeriyor, eğer Ekim’de çıkacak olan bu oyuna daha heyecanlı başlamak istiyorsanız bu videoyu izlememeniz daha iyi olur.

Uncharted: The Nathan Drake Collection 3 yeni zorluk seviyesi/modu içeriyor: Explorer (kâşif) , Speed Run (Hızlı Koş) ve Brutal (Acımasız). Bu seviyeler hakkında biraz daha açıklama yapalım;

Explorer Mod: .yeni başlayanlar için zorluk derecesi oldukça düşürülmüş.

Speed Run Mod:  Ekranda bir sayaç oluyor böylece oyunun bölümlerini oynarken arkadaşlarına karşı oyun süreni takip edebiliyorsun.

Brutal Mod: Oyunda Crushing zorluk seviyesini bitirince açılıyor. Bu en son seviyede oyun daha fazla cezalandırıcı oluyor.

Uncharted: The Nathan Drake Collection 3, Bluepoint Games ( Xbox 360 için Titanfall’u geliştiren ekip) tarafından geliştirildi. Oyun, Uncharted : Drake’s Fortune, Uncharted 2 : Among Thieves ve Uncharted 3 : Drake’s Deception’in güncel versiyonlarını içeriyor. Oyuncuları daha iyi ışıklandırma, sahne kurgusu, harita yapısı ve yeni ses düzeltmeleri bekliyor.

The Nathan Drake Collection’ı satın alan herkes Uncharted 4: A Thief’s End multiplayer beta ya erişim hakkı kazanacak yine de Sony firması bununla ilgili bir detay açıklamadı.

The Nathan Drake Collection 9 Ekim’de piyasaya çıkacak ama oynamak için bu kadar beklemenize gerek yok, yazın sonuna doğru demosu hazır olacak.

Ek olarak Sony firmasının açıklamasına göre Drake’s Fortune’ daki   ünlü jet ski bölümü tüm zorluğuyla olduğu gibi kalacağı bilgisini de vermek isteriz.