FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Tokyo Ghoul'a Mobil Oyun Geliyor: Tokyo Ghoul: Dark War

1
Tokyo Ghoul Severlere Müjdeli Haber: Tokyo Ghoul: Dark War

Eğer Tokyo Ghoul seviyorsanız sizin için güzel bir haberimiz var. Tokyo Ghoul için bir mobil oyun çıkacak. Tokyo Ghoul: Dark War oyunu, Apple ve Android cihazlarda oynanabilecek ve bu kış sezonununda oyunculara kendini açacak. Oyunun üç ana modu olacak.

İlk mod, single player (tekli oyuncu) için hikâye modu. Bu modda, oyuncular aralıklı gezintilerde insan ya da ghoul düşmanlarıyla yüzleşecek. Aynı zamanda oyuncular, birkaç farklı karakter ile oynayabilecek ve karakterlere özel becerileri kullanabilecek.

Diğer iki mod ise multiplayer'da (çoklu oyuncu) olacak. İlk mod içinde hangi oyuncunun takımının daha güçlü olduğunu görmek için oyuncuların birbirleriyle savaşması için PvP arenalar olacak. Yani bire bir dövüşülebilecek arenalar. Diğer bir multiplayer oyuncu modu olan MOBA'da ( Multiplayer Online Battle Arena ) oyunun multiplayer özelliklerinden olacak. Yani oyuncular 1v1'in yanı sıra karşı rakiplerini yenmek için 3v3, 5v5 gibi şekilde de katılabilecekler.

Eğer oyunun yeni gelişmelerinden haberdar olmak istiyorsanız oyunun web sitesine buna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Önceki yazımız olan "Pokémon" Eevee Bilgisayar Başındakilere Minder Olarak Geliyor yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek
1 yorum
  1. Eylül Manga diyor

    Aldığım en iyi haber gözlerim yaşardı :'-) HELAL BE FAVORİ OYUNUM OLACAKSIN. Kaneki Forever <3 3. Sezon ve filmini de isteriz

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.