TITANFALL 2 Özel Sunucu Modu

titanfall 2 özel sunucu

Oyunun geliştiricisi Respawn Entertainment’ın Titanfall 2’deki hatalarla ilgili aksiyon almamasına karşın oyuncular kendi sunucularını açıyor. Titanfall 2 özel sunucu modu yapılıyor.

Titanfall 2 Problemleri ve Özel Sunucu Modu

Titanfall 2 yayınlandığı günden bu yana problemlerle gündeme geliyor. Bu duruma karşın geliştirici firmadan da herhangi bir çözüm maalesef sunulmuyor. Bunun farkında olan bir grup fan ise oyuncuların kendi sunucularını açabileceği özel modlar duyurdular. Geçtiğimiz yıl yayınlanan ve online olarak multiplayer oynanan Titanfall 2 ile ilgili güzel haberler geldi. Oyunu oynayanlar bilirler oyunda geçtiğimiz yıldan bu yana birçok ciddi açık ortaya çıktı. Bu açıklar o derece tehlikeli hale geldiler ki birçok oyuncu oyunu oynayamaz hale düştü. 

Gamerant haberine göre oyunu neredeyse oynanılmaz hale getiren bu problemler karşısında geliştirici Respawn Entertainment ise hep sessiz kaldı. Bu problemlerden bıkan bir grup genç ise kendi özelleştirilebilir sunucularını yayınladılar. GitHub’daki BobTheBob isimli bir kullanıcı ve ekibi bu özel modu geliştirdiler. Bu mod ile oyuncular kendi sunucularını kurabilir ve diledikleri şekilde özelleştirebilirler. Sadece PC üzerinden oynanabilen bu mod ile birlikte oyunun hacklenme olasılığı oldukça zorlaşıyor. Bu sayede oyuncular daha güvenli sunuculara erişim sağlayabiliyorlar. Konuyla ilgili SaveTitanfall isimli bir Twitter hesabının paylaşımını da buraya ekliyoruz. 

Titanfall 2 oyunu PC, PS4 ve Xbox One platformlarında oynanabiliyor. Peki siz bu oyunu oynuyor musunuz?