STEAM YILBAŞI İNDİRİMLERİ Bitmeden Alabileceğiniz 7 Oyun

Her fırsatta biz oyunculara indirim yapan Steam, bu kışın da boş durmadı ve yılbaşı indirimlerini bir süre önce başlattı. Steam Yılbaşı indirimleri 3 Ocak 2019‘a kadar devam edecek. Dilerseniz bu senenin Steam İndirimlerinden alabileceğiniz (ve almanızın önemle tavsiye olduğu) 7 oyuna bir göz atalım.

Dead By Daylight ₺15,50

Dead By Daylight’ı az çok herkes duymuştur; Çok oyunculu bir korku temalı hayatta kalma oyunu olup ya 5 hayatta kalmaya çalışan insanı veya bu insanları avlamaya çalışan kana susamış bir seri katili oynadığımız bu oyun, özellikle de arkadaşlarınızla beraber oynarsanız çok eğlenceli bir tecrübe yaşatabilir.


Steam Yılbaşı indirimleri

Fallout New Vegas ₺5,94

Fallout 76 fiyaskosundan sonra bir çok Fallout hayranı serinin çoğu kişi tarafından en iyisi olarak nitelendirilen Fallout New Vegas’a geri döndü. Serinin diğer oyunlarının aksine Fallout New Vegas, Bethesda değil Obsidian Entertainment tarafından geliştirildi ve Fallout 3’ün mekaniklerini geliştirdi. Yine Obsidian’ın 2019’da çıkacak oyunu The Outer Worlds çıkana kadar, ve de özellikle ₺5,94 gibi neredeyse ücretsiz gibi hissettiren bu fiyata bu oyunu almak bu indirimde yapacağınız en mantıklı karar olabilir.


The Hollow Knight ₺15,84

Özellikle platform türünde oyun arayanlar için mantıklı bir tercih olacak The Hollow Knight, öldüğünüzde bütün sahip olduğunuz Geo (oyunun para birimi) düşürmeniz ve bundan dolayı yaşayacağınız stres gibi sizi enteresan mekanikleriyle enteresan durumlara sokuyor. Bütün çizimlerin de elle yapıldığını hesaba katarsak vereceğiniz paraya değecektir.


Orange Box ₺4,80

Bu fiyatta böyle bir paket kaçırılmaz; her hesapta bulunması gereken The Orange Box, içinde Half Life 2, Half Life 2: Episode 1, Half Life 2 Episode 2, ve Portal‘ı barındırıyor. Özellikle de Half Life (3,70)‘ı satın alıp öncesinde oynarsanız, hem kendinize eşi benzeri olmayan bir tecrübe yaşatırsınız, hem de Half Life 3‘ü bekleyen gruba katılırsınız.


Portal 2 ₺3,70

Özellikle de Orange Box‘tan gelen Portal’dan sonra oynarsanız ve puzzle seviyorsanız, bu fiyata kaçırmamanız şiddetle tavsiyemizdir. Mükemmel bir hikayesi olan bu oyun, puzzle hayranları tarafından bu türün en iyi oyunu olarak geçiyor.


The Witcher Koleksiyonu (₺2,70 + ₺4,65 + ₺29,99)

Kimilerinde kitapları, kimilerinde ise oyunları ile herkesin gönlünde taht kuran Rivyalı Geralt, ve onun efsanevi ama bir o kadar da inanılabilir maceralarıyla kimsenin siyah beyaz olmadığı, ve duyduğunuz masalların o kadar da mutlu sonla bitmediği bu dünyada yolculuğa çıkmak belki de bu indirimin en mantıklı kararı olabilir. Vereceğiniz paranın çok daha fazlasını bile hak eden Witcher oyunları, özellikle zamanınız varsa Türkçe’ye çevrilen kitaplarını da okuduğunuzda ilk 3’ünüze çok rahat bir biçimde girecektir.


GTA Collection (₺20,20)

Her bir oyuncuda çok ayrı yeri olan GTA serisi tam beş oyunuyla beraber bu koleksiyonda çok ucuz bir fiyata satılıyor. Eğer bu koleksiyon içinden oynamadığınız bir oyun varsa, hemen almanız, hem Steam kütüphanenizde koleksiyon olarak bulunması açısından hem de bu efsanevi oyunları bitirmeniz gerektiği açısından çok önemli ve karlı bir alışveriş olacaktır.