STARCRAFT 2 Karakterlerinin Anime Versiyonlarına Göz Atmaya Ne Dersiniz?

20 yılı aşkın süredir hayatımızda olan Starcraft oyunu, birçok harika karaktere sahip. En popüler strateji oyunlarından biri olan Blizzard oyununun da çok sayıda hayranı var. Hayranlar içinde çeşitli yeteneklere sahip olan kişiler çıkınca da, haliyle Starcraft’a ilişkin içerikleri kendi hayal güçleri ve yetenekleri ile birleştirip sunabiliyorlar. İllüstratör olan AnimatorYu da bunlardan biri.

AnimatorYU, bizlere ikonlaşmış serinin karakterlerine ait birçok karakteri anime tarzında çizerek sunmuş. Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri olan Blizzardkarakterleri yine aynı firmanın MOBA tarzı oyunu Heroes of the Storm‘da oynanabilir durumda. Hatta geçtiğimiz günlerde yayınladıkları yeni mecha tarzı kostümlü karakterlere ait de bir video da sundular.

Bu tarz çizerlerin hayal güçleri ile ürettikleri kostümler de, oyun yapımcılarına ilham veriyor. Hatta beğenilen bazı çizimleri kostüm olarak oyunlara ekleyebiliyorlar.

Aşağıdan AnimatorYu’nun anime tarzındaki Starcraft 2 karakter çizimlerine göz atın.

 

İlk görsel Terran ırkı ve Starcraft 2: Wings of Liberty‘den bazı karakterler içeriyor.

 

Bir sonraki resim de Zerg ırkı ve Starcraft 2: Heart Of The Swarm‘den karakterler görüyoruz.

Üçüncü resim ise, Protoss ırkı ve Starcraft 2: Legacy of The Void‘den.

 

Kaçıranlar için Blizzard’ın Heroes of The Storm oyunu için çıkardığı mecha versiyon kostümlere ait MechaStorm adlı videoyu  aşağıda sunalım. Hazırladıkları video tamamen anime çizimlerine sahip.

Aşağıdaki videoda görebilirsiniz.