Star Wars Battlefront Ultimate Edition’ın Fiyatı Açıklandı

Electronic Arts geçen hafta Star Wars Battlefront Ultimate Edition‘ı duyurdu fakat fiyatının ne kadar olacağı hakkında herhangi bir bilgi vermedi. Oyunun Xbox One, PlayStation 4, ve PC platformları için ön sipariş sayfası açıldı ve şimdi fiyatın ana oyunun iki katı olduğunu biliyoruz. Yani oyunun premium versiyonuna 120 $’a sahip olunabilecek.

Ana oyunun Ultimate Edition içeren kısmı, DLC pass, Deluxe Edition ve 5 eşyayı içeriyor, bu eşyalar; Ion Grenade, Ion Torpedo, Han Solo’s DL-44 blaster, Ion Shock emote ve Victory emote.

Deluxe Edition’ın fiyatı tek başına 70$,DLC geçişi (en az 4 genişleme ile birlikte) 50$.  Ultimate Edition ise gerçekten bir kolaylık sağlıyor ve sizi her şeyi ayrı ayrı almaktan kurtarıyor. Ultimate Edition’ın ürün sayfasında herhangi bir ek ödeme görünmüyor.

Xbox One sahiplerinden EA Erişim üyeliği bulunanlar tüm Battlefront içeriğine %10 daha ucuz olarak sahip olabilecekler. Bu durumda fiyatlar şu şekilde olacak:

Star Wars Battlefront — $54

Star Wars Battlefront DLC Pass — $45

Star Wars Battlefront Deluxe Edition — $63

Star Wars Battlefront Ultimate Edition — $108

Battlefront’un çoklu oyuncu betası 13 Ekimde bitti ve Xbox One, PlayStation 4, ve PC platformları üzerinde 9 milyon oyuncuyu çekerek, EA tarihinin en büyük betası oldu.

Ful oyun 17 Kasım’da, JJ Abrams’ın Star Wars Episode VII: The Force Awakens filmi gösterime girmeden 1 ay önce satışa sunulacak.