SPIDER-MAN PS4 Oyununun Yayın Tarihi, Fragmanı ve Erken Sipariş Bonusları

Insomniac Games, PlayStation 4 için yakında piyasaya sürülecek olan Spider-Man video oyununun 7 Eylül’de çıkacağını açıkladı. Ayrıca hayranlar için, Spider-Punk Suit’e ( Punk Örümcek Kostümü) sahip olabilecekleri bir Spidey Suit Paketi de dahil olmak üzere, ek bonus içeriği olan erken sipariş opsiyonları mevcut. “Spider-Drone aygıtı, bir Spider-Man PSN avatarı , PS4 teması ve oyun içi beş ekstra yetenek noktası” erken sipariş fırsatının içinde.

New York Şehri’nin sokaklarında dolaşan Spider-Man’i, örümcek reflekslerini, web atıcılarını ve genel kahramanlık yeteneklerini kullanarak kötü adamlar ile uğraşırken, bir fragman da bizlere eşlik etti.

Marvel’in Spider-Man’in standart baskısı 59.99 dolar, Digital Deluxe sürümü ise yeni bir DLC öyküsünün  “Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps” (“Marvel’in Örümcek Adamı: Asla Uyumayan Şehir”) başlıklı yeni özellikleriyle birlikte 79.99 dolara çıkacak. Görevler, yeni kötüler ve yeni kostüm içerikleri mevcut olacak.

SPIDER-MAN PS4

“Yok ben efsane koleksiyoncuyum” diyorsanız, sizin gibi koleksiyoncular için; Collector’s Edition’ı 149.99 dolar. Digital Deluxe versiyonunda bulunan tüm içerik; Metal Kutu, Titan Kitaplarından mini kitap ve Spider-Man heykelciği ile birlikte gelecektir.

PlayStation 4 için Spider-Man, 7 Eylül’de satışa çıkıyor.

Esnaf bir baba ile tasarımcı bir annenin ortak çalışması. Boş vakitlerinde bal porsuğu ile komodo ejderi dövüşse hangisi kazanır diye düşünen, Koluna anime ve çizgiromanlarla alakalı dövme yaptıracak kadar fütursuz bir adam...