SPIDER-MAN PS4 Oyununun Yayın Tarihi, Fragmanı ve Erken Sipariş Bonusları

Insomniac Games, PlayStation 4 için yakında piyasaya sürülecek olan Spider-Man video oyununun 7 Eylül’de çıkacağını açıkladı. Ayrıca hayranlar için, Spider-Punk Suit’e ( Punk Örümcek Kostümü) sahip olabilecekleri bir Spidey Suit Paketi de dahil olmak üzere, ek bonus içeriği olan erken sipariş opsiyonları mevcut. “Spider-Drone aygıtı, bir Spider-Man PSN avatarı , PS4 teması ve oyun içi beş ekstra yetenek noktası” erken sipariş fırsatının içinde.

New York Şehri’nin sokaklarında dolaşan Spider-Man’i, örümcek reflekslerini, web atıcılarını ve genel kahramanlık yeteneklerini kullanarak kötü adamlar ile uğraşırken, bir fragman da bizlere eşlik etti.

Marvel’in Spider-Man’in standart baskısı 59.99 dolar, Digital Deluxe sürümü ise yeni bir DLC öyküsünün  “Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps” (“Marvel’in Örümcek Adamı: Asla Uyumayan Şehir”) başlıklı yeni özellikleriyle birlikte 79.99 dolara çıkacak. Görevler, yeni kötüler ve yeni kostüm içerikleri mevcut olacak.

SPIDER-MAN PS4

“Yok ben efsane koleksiyoncuyum” diyorsanız, sizin gibi koleksiyoncular için; Collector’s Edition’ı 149.99 dolar. Digital Deluxe versiyonunda bulunan tüm içerik; Metal Kutu, Titan Kitaplarından mini kitap ve Spider-Man heykelciği ile birlikte gelecektir.

PlayStation 4 için Spider-Man, 7 Eylül’de satışa çıkıyor.