SNOOP DOGG’UN TWITCH’DE YAPTIĞI YAYIN SAHTE Mİ ÇIKTI ?

Snoop Dogg oynadığı bir oyunun yayınını Twitch üzerinden yaparken, sahte olduğu ortaya çıktı. Yayını izleyenler bu durumdan çokta memnun olmasa da, birçoğu Snoop’un oyun oynadığı gerçeğini daha çok benimsedi.

Snoop Dogg yayın yaparken bu yayının sahte olduğunu gözler önüne serdi, bunu yaparken de binlerce insan onu izliyordu. Yayın bazı garip, anlam veremediğimiz şeyler olmasa çokta güzel ve eğlenceli gidiyordu diyebiliriz. “En” diyebileceğimiz gariplik ise sigara yakma anı oldu. Sigara yakarken iki eline ihtiyaç duyan Snoop Dogg klavyeden elini çekmiş olsa da karakter oyuna devam ediyordu. Çarşamba akşamı birkaç saatliğine yayın yapan Snoop, SOS isimli bir oyun oynuyordu, bu olaylar da bizde soru işaretleri bıraktı. Acaba oyunun reklamı mı yapılıyordu?

Sponsorlu Yayın Mıydı?

Birçok insan bu yayının aslında sponsorlu olduğuna inandı, çünkü izlediğimiz video da iki eliyle purosunu yakarken “klavyeyi kim kontrol ediyor” sorusunu akıllara getirdi.

İzleyiciler Snoop Dogg’un Yalan Söylediğini Düşündüler

Aslında yayını izleyenlerden biri olarak oyunu Snoop Dogg’un hiç umursamadığını söyleyebiliriz. Fakat gerçekten oyunu oynuyormuş gibi mi yaptı ?

İnsanlar bu olaylardan sonra çok hızlı bir şekilde Snoop Dogg’un oyunu oynamadığını ve yalnızca akış sırasında gördüklerine göre tepki gösterdiğini fark etti. Bu yaptığı şeyi anlatmak ve takım arkadaşlarına ne yapması gerektiğini söylemeyi  de içeriyor tabii ki. Ünlü rapçinin oyun oynarken gördüğü büyüyü seyretmek eğlenceli olsa da bir çoğumuz için aslında erken erişim “ early access ” oyunu oynadığını öğrendiğimiz de bu olumlu düşüncemizde yok olmuyor değil.