SHAQ Yumruklarını Yine Isıtıyor: SHAQ FU: A LEGEND REBORN

Wired Productions, 1994’te SNES için yayınlanan dövüş-aksiyon oyunu “Shaq Fu”nun devamı olarak geliştirdiği “Shaq Fu: A Legend Reborn” oyunun çıkış tarihi 5 Haziran 2018 olarak belirlendi.

Shaq Fu: A Legend Reborn, Shaq Fu oynuna devam niteliği taşıyor. Shaq Fu’da, basketbol oyuncusu Shaquille O’Neal (Shaq)’in ruhlar dünyasında Kung Fu teknikleriyle canavarlarla savaşıyor. Orijinal “Shaq Fu” farklı karakterler içeren bir dövüş oyunuyken devam oyununda oyuncular ana karakter Shaq ile birlikte düşmanlarıyla savaşarak oyunun iki boyutlu dünyasında ilerleyecekler.

SHAQ FU: A LEGEND REBORN

Oyunun fragmanında ustasını yenen ana karakter “Shaq Fei Hung” intikam almaya kararlı bir şekilde çizilmiş. Fragmanda oynanış videolarını da görmek mümkün. Shaq Fei Hung tabii ki de Shaquille O’Neal’ın kendisi tarafından seslendiriliyor.

Önceki oyunun dünya çapında adının bilinmesi ve kült HAline gelmesinde en önemli etmen çoğu kişi tarafından kişiyi kahkaya boğacak kadar kötü kabul edilmesiydi. Bu seferki oyunun yapımcılarının daha önceden birçok ünlü eserde çalıştığı söyleniyor ama acaba bu da ilk oyunla aynı kaderi paylaşacak mı?

“Shaq Fu: A Legend Reborn”, PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformları için 19.99$’a satın alınabilir olacak.

Fragmanı buradan izleyebilirsiniz:

 

Sinema, anime, müzik