POKEMON GO Oynanış Videosu Sızdırıldı

Pokemon GO Oynanış

Nintendo’nun yakında çıkacak yeni oyun ve Mayıs’ta çıkacak yeni sistem konusunda yarar sağladığı bir şey varsa o da, detayları minimumda tutmak ve fanların merakta kalmasını sağlamak. Ama bir mobil uygulama olan Miitomo sayesinde, Nintendo Mii  karakterleri  sosyal etkinliklere ve mobil platformlara mini oyun şeklinde geldi. 

Bazı fanlara göre hayal kırıklığı olsa da, Niantic tarafından geliştirilen mobil uygulama Pokemon GO, pokemon heyecanını gerçek dünyaya taşıdı. Oyun hala beta test aşamasında ama bir oyuncu, pokemon eğitimcisi olarak bu dünyadaki maceralarının videosunu ön izleme niteliğinde yayınlamaya karar verdi. Pokemon GO Oynanış videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=aeGE8a_WQMc

Pokemon GO, oyuncular nerede olursa olsun, pokemonları kendi gerçekliklerine getirmeyi vaad ediyor. Görselde YouTube kullanıcısı Darkathion, kendi eğitimcisini oluşturmuş ve kendi alanında dolaşıp birkaç pokemon yakalıyor. Pokemon Go oynanış videosunda da görebileceğiniz üzere savaş sistemi oyunun temelini oluşturuyor;  herhangi bir platformda gerçek dünya pokemon deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların temel eğlencesi diyebiliriz. Oyun ayrıca Pokemon RPG oyunlarının tüm temel özelliklerini içeriyor; benzer savaş sistemi, seviye yükseltmek için eğitimcilerin spor yarışlarına katılması ve Pokedex yükseltmek gibi.

Pokemon GO şu anda Avustralya ve Yeni Zelanda’da test aşamasında. Oyun hakkında çok az şey açıklandı ve oyunun çıkış tarihiyle ilgili bir belirsizlik var fakat hayranlar bu yılın E3’ünde çıkması için umutlular.

Daha önce de bir video sızdırılmıştı. İşte o haberimizi de aşağıda görebilirsiniz.

Uzun süredir tüm Pokemon severlerin merakla beklediği Pokemon GO oynanış videosu sızdırıldı!

NintendoNiantic ve The Pokémon Company işbirliği ile bu yıl iOS ve Android platformlarında yayımlanması beklenen Pokemon GO’nun oyun içi görüntüleri 19 Mart’ta YouTube’a yüklendi. Görüntüler South by Southwest (SXSW) oyun panelinde Niantic Labs’ın CEO’su John Hanke tarafından oynanırken çekildiği paylaşılan bilgiler arasında.

https://www.youtube.com/watch?v=eHgCmnVvfTI

Büyük bir heyecan biriktirmemize sebep olan fragmandan sonra bu görüntüler bizi biraz hayal kırıklığına uğrattı doğrusu. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri video ile baş başa bırakalım.

Siz de bir Pokemon meraklısı mısınız? Yorum yapmayı unutmayın.