Nintendo 3DS ile TOKYO GHOUL Animesinin İnanılmaz Çizim Çalışması

Bir ortaokul öğrencisi sadece, Nintendo 3DS için olan Flipnote Studio‘yu kullanarak, sanatsal yeteneğini konuşturup ağzınızı açık bırakacak bir animasyon yarattı.

tokyo ghoul nintendo 3ds

Flipnote Studio 3D( Japonca’da Ugoku Memocho/Moving Notepad), Nintendo DSi ve Nintendo 3DS için ücretsiz bir uygulama. Uygulama kullanıcılara, özelleştirilebilir kalem, fırça ve silgi fonksiyonlarıyla hem resim çizme olanağı tanıyor hem de kullanıcıların küçük flip-book animasyonları oluşturmalarını sağlıyor. Çalışmalarınız sevimli, aptal olabilir ya da bu yetenekli genç sanatçınınki gibi inanılmaz derecede harika olabilir.

Videoyu aşağıda izleyebilirsiniz. (Biraz yavaş açılabilir)

弟が書いたうごメモはレベル高すぎて お姉ちゃん無理です、、 pic.twitter.com/EWpoVKqM2F

— みくしー@12/3ブシラ (@mmjol1107) 30 Kasım 2015

Karanlık- fantastik manga anime serisi Tokyo Ghoul’dan bir sahne, @mmjol1107’nin 13 yaşındaki küçük kardeşi tarafından çizilmiş. @mmjol1107 Twitter’da “Küçük kardeşim Ugo-Memo’nun çizim yeteneği çok iyidir, kıyaslayamıyorum.” yazarak çizimleri paylaştı.

30 Kasım’da Twitter’da kardeşinin başyapıtını paylaştığından bu yana, video 46 binden fazla kez re-tweet yapılmış ve birilerinin çocuğa uygun bir izim tableti alması konusunda çağrıda bulunulan yorumlar bırakılmış.