MMORPG oyunu BLACK DESERT Kendini Güncellemeye Devam Ediyor

Türkiye’nin MMORPG oyunu Black Desert genişlemeye devam ediyor!

Sürekli kendisini güncelleyen oyun Black Desert, eklenen PvP turnuvası ile dikkatleri üzerine çektikten sonra, 28 Haziran’da yapacağı büyük etkinlikle de gündemde olmaya devam ediyor.

Oyun kapsamında oyun tutkunlarını serinletmeyi hedefleyen Black Desert, Thermian Su Festivali ile gelen aktiviteler sonucunda bu isteğine ulaşıyor. Yaz etkinliklerinin yanı sıra Steam’de başlayan indirimlere oyunun yapımcı firması Pearl Abyss’in de katılmaya karar vermesinin ardından Black Desert severleri büyük indirimler bekliyor. Steam ve Web üzerinden yapılacak alımlarda geçerli olacak yüzde 50 indirim fırsatı 21 Haziran itibari ile geçici bir süreliğine oyun severleri bekliyor. Bu önemli indirimi kaçırmamak için acele etmekte fayda var çünkü oyuna ilgi gün geçtikçe büyüyor. Oyun içerisindeki etkinliklerle oyuncularının dikkatini hep üzerinde tutan Black Desert Online ekibi, özel bir içerikle farklı bir etkinlik tasarlıyor. Özellikle yapılacak Gizli Görev etkinliğinin oyun severler tarafından büyük heyecanla karşılanması bekleniyor. Henüz etkinlik sonucunda ödül olarak verilecek miktar kararlaştırılmadıysa da kazananın 5000 lira civarı bir meblağ kazanacağı düşünülüyor.

MMORPG oyunu Black Desert Online, sürekli kendisini dönüştürmesiyle kendisine olan ilgiyi canlı tutarak bünyesine dahil ettiği Futbol Festivali gibi etkinliklerle de genişlemeye devam ediyor.

 

Yaz aylarınıza keyif katacak yeniliklerle takipçilerinin beğenisini kazanmaya devam edecek MMORPG dünyasındaki Black Desert Online’ın en dikkat çekici özelliği, alışılmış MMORPG türünün aksine, oyuncuların karakter gelişimlerini keşif, deneyim ve bilgiye dayalı, yenilikçi bir yolla yapmalarını sağlaması. Black Desert dünyasında, oyuncular kuşandıkları silah ve zırhlarla değil, dövüştükleri yaratıklardan edindikleri deneyimlerle, konuştukları karakterlerden aldıkları bilgilerle güçleniyorlar. Oyuncuların koştukları mesafeler, taşıdıkları yük gibi aktiviteler hesaplanarak, karakterleri zamanla gelişiyor ve bu MMORPG türü için bir ilk kabul ediliyor.

MMORPG oyunu

Detaylar için The MMORPG Black Desert Türkiye ve MENA web sitesini takip edebilirsiniz

Black Desert Online Hakkında:

Koreli Pearl Abyss tarafından geliştirilen, yine kendisine ait olan ve tarihin en gelişmiş grafik motoru olan Black Desert Engine’i kullanan Black Desert Online, gerçeğinden ayırt edilemeyen detaylı karakterler yaratma, oyun tarihinde hiç görülmemiş derinlikte ve detayda ticaret, üretim ve görev alt sistemleri, bilgi ve deneyime dayalı karakter geliştirme metoduyla oyun dünyasında büyük ses getirmişti.

Black Desert Online hakkında daha fazla bilgi için: https://www.tr.playblackdesert.com
Black Desert Online Steam sayfasına ulaşmak için: https://store.steampowered.com/app/836620/Black_Desert_Online_Turkiye_and_MENA/
Black Desert Online Facebook sayfasını takip etmek için: https://www.facebook.com/playblackdesertTR/