METAL GEAR ONLINE İçin Yer Değişiklikleri ve Quiet DLC Detayları

Konami, gelecek güncellemeyle Metal Gear Online için spawn olma yani yeniden doğuş noktalarını değiştirecek. Konami büyük değişikliği şu şekilde anlatıyor; ” Oyuncular respawn olabilmek için intihar ediyorlar. Şu anda oyuncular respawn noktalarını kendileri seçebiliyorlar ama gelecek hafta respawn noktaları sadece HQ ile sınırlı olacak.”

quiet mgs

Bu değişiklik Metal Gear Online oyunundaki Bounty Hunter görevini etkileyecek. ‘Respawn değişiklikleri’ Comm Control oyun moduna da gelecek. Oyuncular çekişme bölgesi olan Comm Link yerine diğer Comm Link bölgesinde yeniden doğacaklar ve buradan tehdit bölgesine geri dönecekler.

quiet mgs1

Metal Gear Online‘nın Cloaked in Silence DLC paketinin ulaşmasıyla yeni Unique karakter Quiet’ın detayları da ortaya çıktı. Beklendiği gibi Quiet’ın yükseltilen yetenekleri, onun sniper yeteneklerini daha özellikli kılacak, hem birinci şahıs hem de üçüncü şahıs olarak hedefe mükemmel doğrulukta kitlenecek. Vu da kamera sallanmasının minimum düzeyde olacağı ve “hatta yakın / orta menzil yakınlığında bile keskin nişancı tüfeği ile üstün beceri göstereceği “anlamına geliyor.


Metal Gear Online, Coral Complex, Rust Palace ve Azure Mountain isimlerindeki 3 yeni indirilebilir haritaya ek olarak  sevimli karakter Quiet’ı da “Unique Character” olarak oyuna ekledi. (Quiet kod adlı kadın karakter, Metal Gear V: Phantom Pain ile oyun dünyasında yerini alan karakterlerden biridir)

metal gear online 1

Unique karakterleri oyuncular oyun başlamadan önce seçiyorlar. Bu özel ayarla, her iki takım da seçilen belli bir karaktere dönüşmesi için rastgele bir oyuncu seçiyor. Quiet da bunlardan sadece biri olacak.

metal gear online rust palace mapmetal gear online azure mountain map

Quiet ya da haritalar için belli bir çıkış tarihi verilmedi ama eğer bir hayransanız bu gerçekten heyecan verici bir haber.

Konami, Quiet’ın heyecan verici özellikleri olduğunu ve çıkış tarihine kadar detay veremeyeceklerini açıkladı. Eğer oyun hakkında bazı yorumlarınız varsa aşağıdaki yorum yap kısmını kullanarak bizlere fikirlerinizi sunabilirsiniz.