Major Skyrim İçin Beklenen Mod Enderal Yayınlandı

Skyrim fragmanının İngilizce versiyonu yayımlandı.

Geliştirici SureAI, Enderal’in The Elder Scrolls 5: Skyrim için dil çeviri sistemi getireceğini duyurmuştu. Bethesda Game Studios’un dünyaya açık büyük oyunu, oynanış mekaniklerini yeniden çalıştırmanın yanı sıra eşsiz bir dünya ve hikaye tanıtacağını açıklamıştı.

Skyrim, tanıtım videosunda da görüleceği gibi ilk olarak Almanca yayımlandı. İngilizce versiyonun 1-2 hafta içinde geleceği söylenmişse de versiyon henüz aktif oldu.

SureAI,  2013’ten beri çalışmaları devam eden modu, Nehrim: At Fate’s Edge’in çalışmaları sırasında duyurmuştu.Nehrim, The Elder Scrolls 4: Oblivion’un en bilinen modifikasyonlarından biri ve RPG oyunlarına yeni bir ayarlama ve hikaye getirdi. 2010 Nehrim’in devamı olan Enderal, yeni içerik ve genişlemelerle önceki oyunla aynı lokasyonda ve evrende yer alacak.

Her ikisi de The Elder Scrolls başlıklarında yer alan mevcut varlıkları kullanan yeni oyunlar. Profesyonel seslendirme sanatçıları, yeni silahlar, orijinal skor parçaları ve başka eklemeler içeriyorlar. Modun  Skyrim’in Windows PC versiyonu için çıkacak ama gelecek özel sürümle mod  PlayStation 4 ve Xbox One’ı da destekleyecek.