FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

League Of Legends'a Erken Teslim Olma Özelliği Geliyor

0

Dünyanın en popüler MOBA oyunlarından League of Legends'da sıkça yaşanan sorunlardan birine çözüm olarak yeni bir özellik geliyor. Erken teslim olma özelliği!

Riot Yetkilisi Meddler 'a gelen bir soru üzerine yaptığı açıklamada artık oyunlarda erken teslim olma sistemi üzerinde tartıştıkları ve bunu denediklerini dile getirdi.

Avrupa forumlarında sorulan sorunun ve Riot Yetkilisi'nin verdiği cevaplar tam olarak şu şekilde,

Yousosmart (League of Legends Oyuncusu)

"18 dakika içinde 0'a 10 şeklinde devam eden bir oyunda ekstra 12 dakika daha beklememek ve de oyundan çıkma cezası almamak için üzerinde çalıştığınız Erken Teslim  Ol'un son durumu nedir?" 
Meddler (Riot Yetkilisi)

"15 dakika içinde takımdaki herkesin oybirliği ile teslim olma özelliği test ettiğimiz bir gelişme. Bu sezon öncesi çalışmaya göre öncelikli bir konudur. Ve de bu konunun sonuna yaklaşmaktayız. Öncelikli olarak yalnızca bir bölgede bir testle başlayacak, sonra da amacına uygun olarak çalışıp çalışmadığını öğrenmiş olacağız. Ardından bunu diğer bölgelere de açıp açmamamız gerektiğini değerlendireceğiz."

Bakalım bu özellik testlerden başarı ile çıkıp, ülkemizin sunucusuna da gelecek mi?

 

Önceki yazımız olan İptali Gerçekleşmiş Star Wars: Battlefront 3'ten Yeni Oynanış Videosu yazımıza göz atmak ister misiniz?

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.