Hearthstone’un Yeni Macerası Sizi Karazhan’a Götürecek

Eğer Hearthstone  çılgınlığının bittiğini düşünüyorsanız Karazhan‘da bir gece geçirmemişsiniz demektir. Koleksiyon kart oyunu yeni bir tarz olan Adventure macerasıyla geliyor ve bizleri World of Warcraft  oyuncularının çok iyi bildiği Karazhan’a götürüyor.

Hearthstone oyuncuları “One Night in Karazhan,” adıyla Karazhan’da bir gece geçirmeleri için davet edildiler ama isim sizi yanıltmasın Adventure sınırlı zamanlı bir macera değil. Oyun içi mağazadan 20$’a  Adventure’ı aldığınız zaman Karazhan’da istediğiniz kadar gece geçirebilirsiniz.

Tanıtım videosu aşağıda;

Yeni macera Hearthstone’a başlangıç görevini de içeren 5 farklı hücum kanadıyla birlikte 45 yeni kart getiriyor. Her hafta yeni bir hücum kanadı oyunculara sunulacak. Eğer genişleme için 20$ ödemek istemiyorsanız, Parlor, Opera, Menagerie ve  Spire isimlerindeki kanatlardan her birine 7$ ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Başlangıç görevi ise tüm oyuncular için ücretsiz olacak.

Night in Karazhan, One Night in Karazhan temalı ışıltılı bir kart veren Sınıf Karşılaşmaları ve daha zorlu bir Kahramanlık Modu sunacak. Ayrıca tüm macera çıkışın ilk haftası satın alınırsa özel bir kart da verilecek.