İkinci Geleneksel GUNDAM HEROES Yarışması

Bandai Namco Online‘ın düzenlediği PC platformuna yönelik online bir oyun olan Gundam Heroes temalı bir yarışmanın kapılarını 2 Nisan 2018’de açtı. 2. Geleneksel  Oyuncu Yarışması.

Hatta bu yıl, play data (yani oyun verileri) de resmi siteden herkesin ulaşabileceği şekilde sunulacak.

Bu yıl düzenlenecek olan yarışma için “Resmi Servis Açılışının Hemen Öncesi Test Alanı” adı verilen bir alanda son hazırlıklarının yapıldığı öğrenildi. Katılabilen unit sayısı geçen yıl 25 iken bu yıl bu sayı yüzde üç yüz oranında artış 100’e ulaştı. Üstelik bu her bir unit için de kendilerine özel görevler hazırlanmış.

Dahası, unit olarak adlandırılan bu birimleri elde etmek için ”Üretim” özelliği veya, birimlere yeni silahlar eklemenizi sağlayan ”Modifikasyon” özellikleri de eklenmiş.

Bandai Namco Online, 2 Nisan gününden itibaren, tamamen yenilediği ”Gundam Heroes” ile ikinci geleneksel oyuncu yarışmasını düzenliyor.

Resmi Site URL : Gundam Heroes

Resmi Twitter URL : Gundam Twitter

Yarışma Hakkında

26-29 Ocak tarihleri arasında bu yarışmaya başvuran değerli oyuncularımıza selamlar. Beklettiğimiz için kusurumuza bakmayın. Önceki yarışmadan sonra geçen yaklaşık 60 gün, yeni yarışmanın ilan edilmesinden sonra geçen yaklaşık 40 günlük bir periyottan sonra tekrar sizlerleyiz. Çok yakında yarışmamız ikinci kez başlıyor.

GUNDAM HEROES

Bu sefer öncekine göre pek yok yenilik ve düzenleme getirdik. Gerek sunucularımız gerek altyapımızla bu sefer çok daha hazırız.

Yarışma hakkında genel bilgiler şu şekilde:

Önceki yarışmaya oranla unit sayısı bir hayli arttı. Gundam Heroes oyunumuzda oyunu oynamak veya videoları izlemek dışında üsse dönmek gibi bir seçeneğiniz daha var. Burada yeni birimlerin kendine has özelliklerini inceleyebilir, elde etmeniz için nelere ihtiyacınız olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu yeni özelliklerin sizi tatmin edeceğini ümit ediyoruz ancak ilerde daha pek çok yeni birim de eklemeyi düşünüyoruz.

Questler yani görevler 100’den fazla!!

Önceki yarışmada oyun süresi korkunç düzeyde kısıtlı kalmıştı. Bu üzücü durumun farkına varır varmaz iyileştirme yönünde adımlar attık. Oyun süresini uzatabilmek için pek çok yeni görev ekledik. Tabi ki yeni eklenen görevlerimizin de kendi içinde zorluk düzeyleri var. Herkes her görevi üzerine alamayacak.

Gundam Heroes oyunu hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edin, bizimle temasa geçmek için de twitter adresimizden bize ulaşabilirsiniz.