Guilty Gear Xrd Revelator’ın  PS4/PS3 Çıkış Tarihleri Belli Oldu

Oyun geliştiricisi ve yayıncısı Arc System Works ve Amerikalı yayıncı Aksys Games,  Guilty Gear Xrd Revelator dövüş oyununun konsol versiyonlarının Japonya ve Amerika’da çıkış tarihlerini açıkladı. Arc System Works ,oyunu  PlayStation 4 ve  PlayStation 3 platformları için Japonya’da 26 Mayıs’ta, Aksys Games  ise 7 Haziran’da Kuzey Amerika’da piyasaya sürecek.

Guilty Gear Xrd Revelator, Arc System Works tarafından 25 Ağustos’ta Japon oyun salonlarında piyasaya sürüldü. Ek olarak Johnny, Jack O, Jam Kuradoberi ve Kum Haehyun karakterleri eklendi. Ardından Arc System Works, Ekim ayında bir oylama yaparak bir sonrakinde seriden hangi karakterin olmasını istersini diye sordu ve en çok oyu Dizzy karakteri aldı.

Guilty Gear Xrd Revelator

Oyunda yeni başlayanlar için “Stylish Mode’’adı verilen yeni bir mod dizayn edildi. oyuncular bu modda, temel komboları, özel hareketleri ve Overdrive hareketlerini tek bir tuşla tekrar ederek yapabiliyorlar. Konsol verisyonlarında ise PS4 ve PS3 platformları arasında çapraz platform çoklu oyuncu seçeneği bulunuyor.

Guilty Gear Xrd Revelator Baharda PS4 ve PS3’te

Japonya gelecek yılın başlarında gelişmiş dövüş-aksiyon oyunu Guilty Gear Xrd -REVELATOR-‘ın oynanabildiği tek ülke olmayacak. Aksys Games, oyunu Kuzey Amerika’ya PlayStation 3 ve PlayStation 4 platformları için 2016 baharında getirmeye hazırlanıyor.

Guilty Gear Xrd -REVELATOR-
Guilty Gear Xrd -REVELATOR-
g gear xrd3
guilty gear xrd

Guilty Gear Xrd Revelator’a daha fazla karakter eklendi ve 60fps’lik görüntü, platformlar arası savaşlar gibi yenilikler eklendi. Aksys, resmi web sitesinde yeni ekran görüntüleri ve oyunla ilgili bilgiler de yayınladı.

Tek Butonla Kombo Katliamı

Stylish Type, amatör ve profesyonel oyunculara tek tuşla yıkıcı kombolar yapma imkanı veriyor.

Animasyonlar

2D animasyon ve gölgeleme teknikleri bir araya gelerek oyun ve anime arasındaki duvarları yıkıyor.

Gelişmiş Dövüş

Güçlü dövüş sistemi, parlak grafikler ve büyük miktarda içerikle dövüş asla son bulmuyor.