Guilty Gear Xrd Revelator’ın  PS4/PS3 Çıkış Tarihleri Belli Oldu

Oyun geliştiricisi ve yayıncısı Arc System Works ve Amerikalı yayıncı Aksys Games,  Guilty Gear Xrd Revelator dövüş oyununun konsol versiyonlarının Japonya ve Amerika’da çıkış tarihlerini açıkladı. Arc System Works ,oyunu  PlayStation 4 ve  PlayStation 3 platformları için Japonya’da 26 Mayıs’ta, Aksys Games  ise 7 Haziran’da Kuzey Amerika’da piyasaya sürecek.

Guilty Gear Xrd Revelator, Arc System Works tarafından 25 Ağustos’ta Japon oyun salonlarında piyasaya sürüldü. Ek olarak Johnny, Jack O, Jam Kuradoberi ve Kum Haehyun karakterleri eklendi. Ardından Arc System Works, Ekim ayında bir oylama yaparak bir sonrakinde seriden hangi karakterin olmasını istersini diye sordu ve en çok oyu Dizzy karakteri aldı.

Guilty Gear Xrd Revelator

Oyunda yeni başlayanlar için “Stylish Mode’’adı verilen yeni bir mod dizayn edildi. oyuncular bu modda, temel komboları, özel hareketleri ve Overdrive hareketlerini tek bir tuşla tekrar ederek yapabiliyorlar.Konsol verisyonlarında ise PS4 ve PS3 platformları arasında çapraz platform çoklu oyuncu seçeneği bulunuyor.

Fanzade.com Genel Yayın Yönetmeni