GOD OF WAR PlayStation Store’da Yeni Yılını Kutluyor!

Geçtiğimiz yılın oldukça övgü toplayan ve göz alıcı oyunu God of War tam bu hafta çıkmıştı. PlayStation da bunu kutlamak için bizlere PlayStation Store üzerinden ücretsiz içerik veriyor! O kadar büyük değiller belki ama oyunun hayranlarını mutlu edebilir.

God Of War Parody GIF

Şuanda, Kratos ve Atreus’un Dokuz Gölü’ndeki bir teknede olduğu şık bir dinamik teması indirebiliyor olacaksınız! Ayrıca Çarşamba günü, ücretsiz G.O.W PS4 avatar seti de mevcut olacak. Profilinizin görünümünü de böylelikle güncelleyebilir ve yeni yılında God af War’ı anabilirsiniz!

Santa Monica Studio patronu Shannon Studstil, “Yeni God of War’ı benimsediğin ve Santa Monica Stüdyosunun da yeni bir başlangıca yükselmesine yardım ettiğiniz için teşekkür ederim,” diyor ve ekliyor; “Tüm ekibimizden size, bu bizim için oldukça önemli bir süreçti. Şimdi, önümüzde çok uzun bir yolculuğumuz var!”

God of War yakın zamanda Bafta Oyun Ödülleri’nde, En İyi Oyun, Jeremy Davies için En İyi Performans, En İyi Müzik, Anlatı vs Ses Başarı ödüllerini aldı. Bu Kratos’u son görüşümüz değil anlaşılan!

God Of War Parody GIF