FAR CRY 5’i 10 Dakika İçinde BİTİRMEK Mümkün!

Far Cry 5’in ana hikayesi yaklaşık 24 saat kadar sürebiliyor, fakat siz 10 dakika içinde oyunun sonunu görebiliyorsunuz eğer doğru seçeneği seçerseniz!

Tıpkı Far Cry 4’te olduğu gibi, Far Cry 5’i de beklenmedik bir şey yaparak kısa süre içerisinde tamamlayabiliyorsunuz.

Videoda görebileceğiniz gibi, vermeniz gereken ilk önemli kararlardan biri kült lideri Joseph Seed’i tutuklayıp tutuklamamak. Eğer onu tutuklamayı reddederseniz 90 saniye sonra oyunu bitiren bölümü tetikliyorsunuz. Oldukça sinsi bir hareket Ubisoft!

Kısaltılmış hikayeyi seçmemeniz koşuluyla, tam hikayenin tamamlanması yaklaşık 24-25 saat sürecektir. Tabii bu yan görevleri yapıp yapmayacağınıza göre de değişkenlik gösterebilir. Eğer kendi eğlencenizi kendiniz yapmayı tercih ederseniz, Arcade Modu çok farklı türde deneyimler yaşamanıza olanak sağlayacaktır!

Peki, nedir bu Arcade Modu?

Arcade Modu, çok büyük, karmaşık arenalar oluşturmanızı sağlayan çok yönlü bir seviye editörüdür. Ayrıca bu mod içerisinde Ubisoft’un diğer oyunlarında yer alan varlıkları seviyeye ekleyebiliyorsunuz!

Assassin’s Creed Unity, Assassin’s Creed IV: Black Flag, Watch Dogs, Far Cry 4 ve Far Cry Primal gibi oyunların yanı sıra tabii ki de Far Cry 5‘in de eşyalarını kullanabiliyorsunuz. Bu mod ile aklınıza gelebilecek en çılgın arenaları düzenleyebilme imkanına sahip olacaksınız!

Far Cry 5, 27 Mart tarihinde PS4, Xbox One ve PC’de piyasaya sürülecek.