Arslan: The Warriors of Legend Reklamında Karakter Saldırıları

KOEI Tecmo Avrupa Arslan: The Warriors of Legend (Arslan Senki x Musou) aksiyon oyunu için 30 saniyelik İngilizce reklam videosu yayınlamaya başladı. Videoda oyundaki oynanabilir karakterler kendi saldırılarını gösteriyorlar.

arslan: the warriors of legend

Oyunda kesinlik kazanan oynanabilir karakterler; Arslan, Daryun, Narsus, Gieve, Falangies, Alfarīd, Elam, Jaswant, Kishward, Hilmes, Zandeh, Kubard, Tūs, Isfān ve Zarāvantolarak belirlendi.

Oyunun Mardān Rush özelliği oyuncuların bir bölük askere liderlik etmesine ve düşman ordusuna ağır hasar vermesine imkan tanıyor. Oyuncular her gruba ait özel yetenekleri kullanabilmek için, piyade, süvari ve okçu özelliklerini kontrol edebiliyor. Özellik oyuncuların, engellerin üstesinden gelmelerini, uzaktaki düşmana atak yapabilmelerini ve müttefiklerini kurtarabilmelerini sağlıyor. Oyunun Charge Shift özelliği de oyuncuların silah değiştirerek bir dizi çoklu kombo yapmalarına izin veriyor.

Oyun, karakterlerin yeteneklerine göre değişen 200’den fazla Yetenek Kartı içeriyor ayrıca ana hikayenin derinliklerine inen yan hikayeler de mevcut.

Oyun Japonya’da 1 Ekim’de satışa sunuldu.  oyunu Kuzey Amerika’da, PlayStation 4, PlayStation 3, ve Xbox One platformları için 9 Şubat 2016’da,Avrupa’da ise 12 Şubat 2016’da satışa sunacak.