Double Sharingan Kakashi ve Complete Body Susanoo, NARUTO SUN Storm 4’te Oynanabilecek

Shueisha’nın Weekly Shonen Jump dergisi, Double Sharingan Kakashi ve Kakashi’s Complete Body Susanoo’nun Naruto’nun gelecek oyunu Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4’te oynanabilir olacağını açıkladı.

Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4, tüm serilerin içinde en fazla sayıda savaşçıya sahip olan oyun olacak. Savaşçı listesinde Hashirama ve Madara arasındaki savaşta ve The Last -Naruto the Movie’de yer alan karakterler de dahil olacak. Oyun ayrıca Shinobi World War’ı da yeniden canlandıracak.

double sharingan kakashi
Double Sharingan Kakashi

Oyunu Japonya’da çıkış tarihinde alanlar (Amerika ve Avrupa’da ön sipariş verenler)  Boruto -Naruto the Movie ‘nin starları Boruto ve Sarada‘ya oyun karakteri olarak sahip olabilecek. İlk çıkış sürümü, 6.Hokage kostümüyle Kakashi’yi ve aynı zamanda Sakura ve Hinata’nın The Last- Naruto The Movie- filmindeki kostümlerini içeriyor.

Bandai Namco Entertainment, oyunu, PlayStation 4, Xbox One ve PC (via Steam) platformları için 5 Şubat’ta Avrupa’da satışa sunucak.

Naruto SUN Storm 4’ün Çıkış Tarihi ve Videosu

08/08/2015

Bandai Namco Entertainment 2015 Gamescom’da bu hafta Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4 oyununun yeni fragmanını İngilizce altyazıyla sundu. Fragmana göre oyun Japonya’da 4 Şubat 2016’ya ertelenirken, Kuzey Amerika’da da 9 Şubat 2016’ya ertelendi.

Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4 serinin geçmişindeki en geniş savaşçı kitlesine sahip. Bu kitle Hashirama ve Madara çekişmesindeki karakterleri de içeriyor aynı zamanda The Last – Naruto the Movie deki karakterleri de içermekte. Oyun, Shinobi World War’ı  da yeniden canlandıracak.

Oyunu Japonya’da çıkış tarihinde alanlar (Amerika ve Avrupa’da ön sipariş verenler)  Boruto -Naruto the Movie ‘nun starları Boruto ve Sarada‘ya oyun karakteri olarak sahip olabilecek. İlk çıkış sürümü, 6.Hokage kostümüyle Kakashi’yi ve aynı zamanda Sakura ve Hinata’nın The Last- Naruto The Movie- filmindeki kostümlerini içeriyor.