BlizzCon 2017 Resmi Olarak Duyuruldu!

blizzcon 2017

Blizzard’ın en son projeleri, yaklaşmakta olan eserleri ve kurulan markaların yeni içeriği hakkında bilgi almak için BlizzCon etkinliklerine katılmak yıllık bir gelenek haline geldi. Blizzard, BlizzCon 2017 için bazı önemli ayrıntıları açıkladı.

BlizzCon’un resmi web sitesinde, etkinlik biletlerinin 5 ve 8 Nisan’da satışa sunulacağını duyurdular. BlizzCon 2017 etkinlik seti, bu yılın sonunda 3-4 Kasım tarihleri arasında hafta sonu boyunca California’daki Anaheim Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Blizzard herkesin bilet alma şansını yakalayabilmesi için iki farklı tarihte biletleri satışa sunacak; ilki 5 Nisan Çarşamba günü Pasifik saatine göre 19.00’da, diğeri ise 8 Nisan Cumartesi günü saat 10’da olacak. Biletlerin fiyatı ise 199$ olacak.

Ayrıca Orange Country Çocuk Hastanesi’ne bağış amacıyla bir yemek tertip edilip 200 tane bilet 750$’dan satışa sunulacak.

Blizzard, standart biletlerin kullanıma sunulmasının yanı sıra oyuncuların sanal biletlerle katılmalarına izin verecek. Sanal bilet, oyuncuların kongre alanına erişimli bir canlı yayının yanı sıra BlizzCon 2017’de gerçekleşecek olan panelleri ve etkinlikleri izleyebilmelerini sağlayacak. Sanal biletle ilgili ayrıntıları henüz açıklamadılar.

Eğer E3 gibi büyük bir organizasyonda önceden açıklamazlarsa, bu sene yeni bir oyunlarını duyuracaklarını, en azından ipucu vereceklerini umuyoruz.

Blizzard, ayrıca, Hearthstone içeriğinin bu yılki sezonuyla ilgili çok sayıda bilgiyi yayınladı; buna, sıralı eşlemeler sırasında kartların toplanması ve kullanılmasıyla ilgili elden geçirme de dahil, şimdilik hepsi tamamlanmış durumda.