FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Kanalımıza Abone Olursanız Seviniriz

BlizzCon 2016'da Diablo 4 Sesleri

0
Geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz haberde BlizzCon 2016 fuarının temasının Diablo olacağını söylemiştik. Bugün ise Diablo 4 ile ilgili bazı dedikodular gün yüzüne çıkmaya başladı.

Bu haberin üzerinden çok geçmeden atılan bazı tweetler Diablo 4 ile ilgili heyecan yarattı. Diablo 3'te görev alan David Brevik twitter hesabından bir tweet attı. "For 20 years, Diablo-like games have evolved & surprised us. I'm proud to be the adviser for the game that pushes this genre to new heights." yani "20 yıldır Diablo ve benzeri oyunlar gelişti ve bizleri şaşırttı. Kendi türünü bu kadar yükseklere çıkarmış bir oyuna danışmanlık yapmaktan gurur duyuyorum, dedi.

Kanalımıza Abone Olursanız Seviniriz

Attığı tweet ile bizleri heyecanlandıran Brevik dün attığı bir tweet ile ise hayallerimizi yıktı. "There has been a lot of speculation (and hope), but I'm not working on the Diablo franchise currently or in the near future." "Birçok dedikodu ve umut oluştu, ama Diablo ile ilgili çalışmıyorum." diyerek son noktayı şimdilik koydu.

Öyle ya da böyle Diablo 4 şimdiden reklamını yapmaya başladı. BlizzCon sonrası umarız güzel haberler alırız, şimdilik BlizzCon ile ilgili haberlerimiz bu kadar bizi takipte kalın görüşmek üzere…

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.