X-23, Wolverine 3’e Nasıl Dahil Olacak ?

Wolverine 3 ya da son söylentilere göre Weapon X, son birkaç aydır ekibini toplamaya başladı ama resmi olarak film için açıklanan karakterler Wolverine ve Professor Charles Xavier. Wolverine’in çizgi romanlardaki kadın klonu X-23 de dahil birkaç oyuncu için de söylentiler var. X-23’ün filme nasıl dahil edileceği konusu henüz netleşmiş değil ama bu konu hakkında birkaç teori var.

x23

Hashtag Show, X-23 için uzun bir tanıtım yazısı yayınladı, buna göre X-23, 12-15 yaşlarında, savaş zamanı boyunca tüm hayatını bir karışımda esir olarak geçirmiş, incinmiş sert bir genç. Dış dünyaya adım attıığında, tüm işaretler ve deneyimler onun için bir ilk. Bu deneyimlerin bazıları muhteşemken bazıları onun için oldukça ürkütücü. Bunların başında da onun sosyal ortamda nasıl davranacağını bilmemesi geliyor. Doğru olanı yapabilmek için insanları gözlemliyor ve onların davranışlarını kopyalıyor. Aynı zamanda son derece zeki.

X-23’ü oynayacak olan aktris için yapımcıların, sonradan oluşturmayacakları gerçek bir oyuncu aradıkları, oyuncunun fiziksel olarak yetenekli olmasını, dövüş sanatları ve jimnastik bilmesini istediklerini ayrıca karakteri şirin biri gibi canlandırmayacak bir oyuncu aradıkları ifade ediliyor.