Wolverine 3’te Mutantları Daha Karanlık Bir Gelecek Bekliyor

X-Men: Days of Future Past’da mutantlar için çok kötü bir gelecek vardı ama görünüşe göre bundan kötüsü de varmış.

2017’de vizyona girecek olan Logan’da Hugh Jackman‘ı son kez Wolverine olarak göreceğiz ve işler daha da kötüleşecek. Wolverine 3 filminde sadece yaşlı Wolverine yavaşlamış olmayacak ayrıca dünyadaki mutant nüfusu da zorlu engellerle karşılaşacak. Bu da Wolverine’in işini daha da zorlaştıracak.

wolverine-3

The Wrap’tan gelen yeni bilgilere göre Logan filminde, bilinmeyen bir sebeple mutantların nüfusunda bir düşüş yaşanıyor. Bunun haricinde gizli bir hükümet projesi olan “Transigen, genç mutantları birer silaha dönüştürüyor. Mutantların birer ölüm makinesi haline gelmesinden hoşlanmayan Logan ise konuyu kişiselleştiriyor.

logan-filmi logan-film-afisi

Logan artık tanıdığımız eski Logan olmayacak. Sızdırılan bilgilere göre filmde Wolverine’in, daha yaşlı, daha yavaş ve daha zayıf haline tanıklık edeceğiz. İçmesi gerekenden daha fazla içmeye başlayan Logan’ın iyileştirici güçleri artık zar zor çalışır ve hatta bazen hiç çalışmaz. Hikayede Logan eski kabuğunda ama işe yaramaz şekilde, giderek  dengesizleşen Charles Xavier (Patrick Stewart) ve ellerinden iki pençe çıkan yeni bir kızın arkasından bakarken ele alıyor.

x-23

Bu yeni kız ise ikonik X-Men karakteri X-23. X-23 önümüzdeki X-Men filmlerinde Wolverine’in yerine gelecek yeni pençeli karakter olacak gibi duruyor.  Hugh Jackman’ın yerine filme başka bir aktörden ziyade kadın bir Wolverine gelmesi daha fazla işe yarayacaktır.

Logan 3 Mart 2017’de gösterimde olacak.