Superman Justice League Filminde Nasıl Görünecek?

Superman’in Justice League filminde nasıl görüneceğini merak edenler için cevap burada.

Görünüşe göre Superman, DC Entertainment’in Justice League’inde yeni bir saç stiline sahip olacak. Biraz da yetenekli dijital sanatçıların yardımıyla, gelecek filmde Superman’in nasıl görüneceğine bir bakabilirsiniz. İşte Superman Justice League görüntüsü.

justice league film superman

Zack Snyder, Justice League’in setini ziyaret ettiği sırada, Superman’in uzun saçlı olarak dönebileceğini şu sözlerle ifade etmişti:

“Uzun saçlı olması mükemmel olur. Mitlerde zaten bu şekilde.”

Snyder’in bu sözü üzerine twitter kullanıcısı @BossLogic, Henry Cavill’in Süperman olarak fotoğrafını fotoşoplayarak, kırmızı gözlü ve dağınık uzun saçlı olarak hayata geçirmiş. Fotoğrafı paylaşırken de,’’ Superman’in aslında nasıl olacağını çok merak ediyorum.’’ yazmış.

Superman çizgi romanlarının fanları fotoğrafı gördüklerinde şaşırmayacaklardır. Fotoğraf 1980’lerin The Reign of the Supermen! çizgi romanının sayfalarından çıkmış gibi duruyor.

Londra’da çekimlerine devam edilen Justice League, 17 Kasım 2017’de gösterime girecek. Bu tarih aynı zamanda, ”Doomsday!: The Death of Superman” hikayesinin sonuçlandığı Superman #75’in 25. yıldönümü.