New Mutants Filmi Kadrosuna X-Men’den Lockheed Gelebilir

Comingsoon.net tarafından keşfedilen yeni karakter, New Mutants filmi için ön görülen kötü adam değil. Muhtemelen Colossus’un genç kız kardeşi olan Magik’in önünde görünen sürpriz yaratık: Lockheed.

Uzaylı bir ejderha olan Lockheed klasik bir evcil hayvan ve de Kitty Pryde’a oldukça sadık. Özelliği ise oldukça basit. Kendisi mor renkte ve ağzından ateş püskürtmekte. Ancak sinema evreni uyarlamalarında orijinler değişebildiği için için nasıl ve ne şekilde yer alır pek bilemiyoruz.

Lockheed’in filme dahil olması X-Men hayranlarını oldukça memnun edecektir. Çünkü kendisinin de ayrı bir hayran kitlesi var.

Bu mor ejderha  Marvel Heroes isimli oyunda Kitty’nin yanında belirmekte ve ayrıca New York ComicCon’da sunulan Kitty Pryde‘ın Funko POP figürü içinde de Kitty’e arkadaşlık ediyor.

kitty-pryde-funko

 

Bu durum, 20th Century Fox’un X-Men’e gençken katılan ancak bir Kitty olmayan Magik’i  New Mutants filminde nasıl kullanacağına dair bir işaret olabilir.

New Mutants’ın 2018 baharında vizyona girmesi planlanıyor. Bu da Deadpool 2 filminin yayınlanmasından birkaç ay sonra olacağı anlamına gelmekte.