Mad Hatter Gotham’da Ortaya Çıktı. Bölüm Adı “Look Into My Eyes”

FOX, Gotham’ın bu sezonki 1. bölümünde resmi sinopsis olan “Look Into My Eyes”(Gözlerimin İçine Bak)’ı duyurdu. Jervis Tech(diğer adıyla Mad Hatter/Çılgın Şapkacı)’i göreceğimiz bu bölümde bakalım neler olacak?

Comicbook‘un haberine göre Mad Hatter dışında, Indian Hill’den kaçanların arasında olan ve Bruce Wayne benzeri (uzun ve dalgalı saçlı hali) karakteri de bu bölümde göreceğiz gibi.

mad-hatter-gotham

Kız kardeşini aramaya koyulan Hipnoz Uzmanı Jervis Tetch/Mad Hatter (Benedict Samuel) bunun için Gotham’a gelir. Kardeşi Alice (konuk oyuncu Naian Gonzalez Norvind), kayıptır ve bunun için Gordon, bu kızın bulunmasına yardımcı olur. 

Bu sezonki oyunculara değinecek olursak; Ben McKenzie rolünde Detective James Gordon, Donal Logue rolünde Harvey Bullock, David Mazouz rolünde Bruce Wayne, Morena Baccarin olünde Leslie Thompkins, Sean Pertwee rolünde Alfred, Robin Lord Taylor rolünde Oswald Cobblepot/The Penguin, Erin Richards rolünde Barbara Kean, Camren Bicondova rolünde Selina Kyle/the future Catwoman, Cory Michael Smith rolünde Edward Nygma/the future Riddler, Jessica Lucas rolünde Tabitha Galavan, Chris Chalk rolünde Lucius Fox, Drew Powell rolünde Butch Gilzean, Maggie Geha rolünde the future Poison Ivy, Benedict Samuel rolünde Jervis Tetch/, Michael Chiklis rolünde Detective Nathaniel Barnes yer alacak.