Killing Joke Film Seslendirmeleri İçin İki Değerli İsim Açıklandı

killing joke

Batman: The Animated Series’in yıldızları Kevin Conroy ve Mark Hamill,The Killing Joke film animasyon uyarlamasında Batman ve Joker olarak solgun ay ışığında yine şeytanla dans etmeye hazırlanıyorlar.

Film geçen yılın Comic Con’unda duyurulmuştu. Roller o günden beri söylenti halindeydi, Comic Book Resources sonunda bunu onayladı.

Kevin-Conroy-Mark-Hamill-Batman-Joker Killing Joke

Kevin Conroy yaptığı açıklamada:

“20 yıldan fazla süredir Batman’i seslendirmenin ayrıcalığını yaşıyorum. Kayıtlar sırasında en sevdiğim anları Mark Hamill’in yanında yaşadım. Mark benim iyi bir aktör olmam için her zaman  fırsat verdi. Tüm zamanların en müjdeli  Batman/Joker hikayesinde bu karakterleri birlikte hayata geçireceğimiz için oldukça heyecanlıyım.” dedi.

Mark Hamill ise:

“Favori Batman’im Kevin Conroy ile bir kez daha çalışma imkanı buldum. Bu ikonik kötü adamın kökenini düşündüğümüzde benim için rüyaların gerçek olması gibi. Killing Joke!’da Joker olarak dönecek olmaktan inanılmaz derecede heyecanlıyım.” dedi.

CBR’ın haberine göre, Tara Strong, Barbara Gordon olmaya hazırlanıyor ve Twin Peak’in Ray Wise’ı da Commissioner Gordon’u seslendirecek.

Henüz filmin çıkış tarihi açıklanmadı ama WB bu yıl Temmuz’da gerçekleştirilecek Comic Con’da galaya ev sahipliği yapacak.