GUARDIANS OF THE GALAXY 2’ye Üç Yeni Üye Katılacak

Yeni bir habere göre Guardians of the Galaxy(Galaksinin Koruyucuları)’nin gelecek filmine 3 yeni karakter katılacak.

Geek.com’un haberine göre, yeni filmde Star-Lord (Chris Pratt)’a Yondu, Nebula ve  Mantis eşlik edecekler. Ayrıca filmin 2.’sinde Drax (Dave Bautista), Gamora (Zoe Saldana), Rocket (Bradley Cooper) ve Groot (Vin Diesel)’da yer alacak. Mantis sinematik evrende ilk defa yer bulunacak ama Yondu ve Nebula ile daha önce Guardians of the Galaxy 1’de tanışmıştık. Michael Rooker’ın canlandırdığı bir çeşit uzay korsanı olan Yondu, Star-Lord ile çarpışmış ama filmin sonunda ikilinin arası düzelmişti. (Çizgi romanda Yondu ekibe katılmıştır.)Gamora’nın kız kardeşi Nebula (Karen Gillan) filmde Xandar’daki savaş sırasında kaçmıştı. Nebula’nın nasıl olup da kendini Guardians grubunun içinde bulduğu belirsiz olsa da Geek.com’un kaynağına göre bu gerçekleşecek.

Guardians of the Galaxy 2 mantis

Mantis’i ise Oldboy’dan tanıdığımız Pom Klementieff‘in canlandıracağı konuşuluyor. Aktrisin çizgi roman geçmişi olsa da Marvel filmlerine ilk kez katılıyor. Geek.com’a göre Mantis’in geçmişi, Kree kültlerine, göksel varlıklara ve koruyucularla bağlantılı. Dövüş sanatlarında iyi olduğu kadar empati ve telepati yeteneği oldukça gelişmiş.

Ayrıca dedikodulara göre, bir yüze ve bıyığa sahip, önsezileri güçlü bir gezegen olan Ego da James Gunn‘ın 2.filminde yer alabilir, ama nasıl yer alacağı belirsiz.

Zaman bize bu dedikoduların gerçek olup olmadığını gösterecek. Guardians of the Galaxy 2 yani Galaksinin Koruyucularının ikinci filmi 5 Mayıs 2017’de vizyona girecek.