Gotham 3. Sezon Geliyor! Yeni İsimler Kadroya Ekleniyor

Gotham 3. sezon sinyalleri Fox tarafından verildi.

Sinema ekranlarında Batman, Superman ile bir savaşa hazırlanırken, TV ekranlarında Bruce Wayne, bir gün Dark Knight haline gelmesine neden olacak düşünce yapısına kavuşmaya başladı. Neyse ki, genç milyarder, Fox tarafından Gotham 3.sezon bilgisinin resmi olarak listesine eklemesi ile, yeteneklerini geliştirmek için 1 yıla daha kavuştu. Umarız Jim Gordon erken emeklilik için bir yol aramıyordur.

penguen Gotham TV

Her ne kadar Gotham’ın izlenme oranları ilk sezonki kadar yüksek olmasa da, Fox’un yeni sezonu çekecek olması kimse için sürpriz olmadı. Düşük izlenme oranları, güçlü DVR ve ertelenmiş izlenme rakamları ile dengelenmiş durumda. Fox, Gotham’ın farklı platformlarda bölüm başına ortalama 9 milyon izleyiciye ulaştığını söylüyor. Bu da onları 18-49 yaş erkek izleyiciler arasında ilk 10’a yerleştiriyor ki, kimse böyle bir yeri kaybetmek istemez.

Peki 3. sezonun gelecek olması ne anlama geliyor? Spin-off dedikoduları etrafta dolaşıyor, özellikle Alfred merkezli bir seri olacağı söylentisi öne çıkıyor. Ve böyle olursa diğer serilerle geçiş göstermeyen tek süper kahraman serisi olacak. Peki böyle mi devam edecek yoksa bir gün Lucious Fox ve Cisco Ramon’u laboratuvarda birlikte çalışırken mi göreceğiz?

Gotham 3. sezon

Bunun cevabını henüz bilmiyoruz ama her halükarda Gotham’ın pazartesi gecesi Fox’ta yayınlanacak yeni bölümünde Paul Reubens‘i Penguen’in babası olarak izleyeceğiz.