Deadpool’un Yönetmeninden X-Force Hakkında Açıklama

Geçtiğimiz günlerde CinemaCon’da Deadpool 2’nin duyurulmasıyla, Deadpool’un devam filminde aktör Ryan Reynolds ve yönetmen Tim Miller’ın döneceğini de öğrendik. Onun için sırada X-Force var.

Wade Wilson’ın R-rated maskaralıklarının başarısının ve devam filminde Cable’ın olacağının öğrenilmesinin ardından, hayranlar şimdi de X-Men spinoff’u, X-Force’u merak ediyorlar.

Yönetmen Tim Miller, X-Force filminin nasıl olması gerektiğiyle ilgili düşüncelerini Collider’e anlattı:

“Bunun R-rated bir film olmasını istiyorum ama ben her zaman gerçekçi oldum. Burada güzel sanatlar yapmıyoruz, bu ticaret. Eğer belli bir bütçeyle büyük bir film yapmak istiyorsanız ve bu filmin R-rated olmaması gerekiyorsa- Deadpool’den sonra bunu tartışmak oldukça zor- diyelim ki Deadpool’den önce konuşuyoruz; bunu anlarım. İlle de dediğim olsun  tarzı bir yönetmen değilim. Maddi durumlar söz konusu ve ben filmin bu anlamda R-Rated olmasını isterim.

Hollywood’da çeşitli söylentiler var, James Gunn da bu konuda konuştu ve ben onun sözlerine tamamıyla katılıyorum. Deadpool işe yaradığı çünkü olduğu gibiydi. İşe yaradı çünkü eğlenceliydi. İşe yaradı çünkü kendini fazla ciddiye almadı. Bu da R-rated filmlerin nasıl işe başarısının bir kanıtı. Herhangi bir süper kahraman filminin R-rated film başarısına ulaşabileceğinden emin değilim. Bazı insanların eğer mizah ve diğer şeylerle dengelenmezse kan ve şiddetten hoşlandığını sanmıyorum.”