Daredevil’ın 2. Sezonundan 11 Sürpriz Karşınızda

Daredevil’ın 2. sezonu nihayet başladı ve belki kaçırmış olabileceğiniz  bir demet yeni şeylerle dolu. 1. sezondan kalan Battle of New York ve Stan Lee’nin polis merkezindeki resmi gibi içerikler de var. IGN’in hazırladığı liste karşınızda.

Dikkat, spoiler içerir!

Micro

micrroooo

 

Son bölümde Punisher evini aydınlattığında, üzerinde “Micro” yazan saklı bir diski kurtardı.Bu, Punisher’ın silahlarını ve teknolojisini aldığı ve yardımcı olarak ona en yakın isim olan  David “Microchip” Lieberman’e bir göndermeydi.

Daha önce Agents of SHIELD’de de Skye, hacker’a başvurduğunda da kendisine dikkat çekilmişti.

Agents of DOGS

agents of dog

Diğer bir  Agents of SHIELD bağlantısı. Dogs of Hell bisikletçi çetesi ilk olarak 1. sezon 15. bölümde, Asgardian büyücüsü Lorelei onları erkekleri baştan çıkaran gücüyle kontrol altına aldığı zaman görülmüştü.

Vietnam Vet

vietnam vet

Punisher  ile Vietnam gazisi olduğunu hakkında çatıdaki konuşmaları sırasında onu keşfeden adam. Punisher çizgi romanlarda orijinalinde bir Vietnam gazisi ve şovda a  Irak ve Afganistan’da çatışmalara katıldığını söylüyor. böylece çizgi romandaki kökleri onaylanmış oluyor.

Death Becomes Her

death become sher

Elektra bir Nobu tarafından sai ( Okinawa kökenli bir tür bıçak) ile öldürülüyor fakat çizgi romanda Elektra başka koşullar altında Bullseye tarafından bir sai ile öldürülüyor.