Avengers ve X-Men Geçiş Hikayesi İçin Fox ile Marvel Görüşmede

Avengers ve X-Men gerçekte, bir canlı aksiyon sahnesini paylaşabilirler mi?

Bu her zaman imkansız gibi görünse de, şimdi Marvel Stüdyoları ve 20th Century Fox’un birlikte,  Fox’un lisanslı Marvel karakterlerini bir araya getirerek süper kahramanları dünyaya sunmak için görüşmelere başladıkları söyleniyor.

Fatman on Batman’in podcast yapımcısı Matt Key’in Collider’e yaptığı açıklamada ”Bazı kaynaklardan aldığım habere göre, Fox ve Marvel’in bir tür görüşme halinde olduklarını, ama tam olarak bir şeyin belli olmadığı ve Fox’un bununla çok ilgilendiğini söyleyebilirim. Yıllardır her şeyin olabileceğini görüyoruz, Fox ve Marvel’in el ele vermesi de olabilir bir şey.”

Hayranları uzun zamandır Avengers ve X-Men ‘i birlikte görmek istiyordu, ama röportajda belirtildiği gibi, bu ikisini bir araya getirmek gerçekten komplike bir iş ve karar verilse bile gerçekleşmesi yıllar alır.

Çizgi romanlarda, tabi ki, birbirlerinden ayrı olsalar da, iki takım bir evreni paylaşıyor.

En son Avengers vs. X-Men’de de gördüğümüz gibi sayısız geçiş hikayesi oldu. Avengers vs. X-Men ile her iki takımın şimdiki durumlarında büyük değişiklikler yaşandı ve ayrıca büyük bir finansal başarıda sağladı.