FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

One Million Moms Grubu The Muppets'a Karşı Kampanya Başlattı

0

One Million Moms grubu, televizyonlarda aile dostu programların olmasını destekleyen muhafazakar bir topluluk. Şu anda da odaklarında ABC'nin devam eden The Muppets programı var.

The Muppets serisi yetişkinlere yönelik sözde The Muppet Show'un kamera arkası görüntüleri üzerine kurulu bir komedi programı fakat prime time'da gösteriliyor. One Million Moms  ise programın prime time'da gösteriliyor olmasından dolayı ve programın gidişatından oldukça endişeli.

muppets

Grup dilekçesinde, programın bir zamanlar olduğu gibi olmadığını, ABC'nin The Muppets'ı berbat ettiğini, ailelerin programın tam da orta yerinde yapılan cinsel içerikli şakaları çocuklara anlatmakta sıkıntı yaşadığını belirtti.

Grup son yıllarda medyadan LGBT görüntüleri kaldırmak için uğraşıyor. Daha önce de gay ve lezbiyen karakterlerin ekranda görünmesi yüzünden DC Comics, Marvel Comics, Archie Comics, Toys "R" Us ve JC Penney gibi gruplarla çatışmıştı.

Önceki yazımız olan Hırsız, Taco Bell Lokantasına DEADPOOL Kılığında Girerek Taco Çaldı yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.