‘Just Because!’ Animesinden Karakter Görselleri Yayınlandı

Orijinal anime Just Because!’dan beş ana karakterin görselleri yayınlandı. Karakterler, Haruki Morikawa, Haruto Soma, Mio Natsumi, Eita Izumi, Ena Komiya.

Aşağıda görsel ve karakter tanıtımlarını görebilirsiniz.

Hazuki Morikawa: Önceliği üniversite olan okulun konser bandosunun bir üyesidir. Ailesinin büyük babasından kalma bir çiftlikleri vardır. Sınıfta dikkat çeken biri olmamakla beraber romantik ilişkilere de ilgisi yoktur.
Haruto Sōma: Mezuniyetten sonra güvenli bir işe sahip olan beyzbol takımı üyesidir. Erişemediği yaz yarışmasında başarılı olmayı ve hoşlandığı kişiye itiraf etmeyi planlamaktadır.
Mio Natsumi: Eita ve Haruto’nun orta okuldan beri arkadaşıdır. Üniversiteye girebilmeyi amaçlamakta ve bunun için çok çalışmaktadır. Orta okuldayken hoşlandığı kişiye olan karşılıksız hisleri hala onu etkilemektedir.

 

Eita Izumi: Nakil olan öğrencidir. Orta okuldan beri Haruto ile yakın arkadaşlardır. Arkadaşları ile bir araya gelmek için liseye nakil olmuştur.

 

Just Because!
Ena Komiya: Neredeyse kapanmak üzere olan fotoğrafçılık kulübünün ikinci sınıf üyesidir. Kulübü kurtarmak adına bir fotoğraf yarışmasına katılmayı planlamaktadır. İyi bir fotoğraf ararken Eita ve Haruto’nun yeniden bir araya gelmesine tanıklık eder.

Animenin konusu ise şöyle: Lisenin üçüncü yılının son sömestrında öğrencilerin az bir zamanı kalmıştır, herkes mezuniyeti beklemektedir. Birden eve o gelene kadar. Orta okuldayken uzaklaşmış bir sınıf arkadaşıydı. Kendine özel bir zamanda geldi ve onları bir araya getirdi. Lise hayatını tantana vermeden bitirmek isteyen öğrencilerin duygularına ara veren bir işaretti sanki.

Just Because! animesi Ekim ayında yayınlanmaya başlayacak.