En İyi Anime Şarkıları | Kulağınızın Pası Silinsin

Fanzade / bohrmo

İçerik hakkında ön bilgi

Birçok insanın ders çalışırken, iş yaparken veya sadece rahatlamak için huzur verici şarkılar dinlediğini biliyorum. Ben de bu sebeple sizler için, sevebileceğinizi düşündüğüm en iyi anime şarkıları listesini paylaştım. İyi dinlemeler 🙂

Fate/Stay Night: Heaven’s Feel III

In Early Spring – Anime Şarkıları

Son zamanlarda dinlediğim en iyi anime müziği In Early Spring diyebilirim. Gerek enstrümanları, gerek sözleri kulağa mükemmel geliyor. Aşağıdaki videoya tıklayarak hemen dinleyebilirsiniz.


NANA

Starless Night – Anime Şarkıları

Starless Night, Nana serisinin kapanış şarkısıdır. Bölüm sonunda şarkıyı dinlemekten yeni bölüme geçemiyordum diyebilirim. Aşağıda paylaştığım videoya tıklayarak hemen dinleyebilirsiniz.

Clannad

Megu Meru

Megu Meru Clannad serisinin açılış şarkısıdır. Tıpkı yukarıda bahsettiğim gibi bu şarkıyı da her bölüm defalarca dinliyordum. Özellikle şarkının giriş kısmı daha huzurlu hissettiriyor, Piyano cover versiyonu da çok iyidir, bu sebeple onu da aşağıda paylaşıyorum.

Tokyo Ghoul

 Licht und Schatten

Genel olarak Tokyo Ghoul serisi kaliteli şarkılara sahip, ama bu şarkı hak ettiği değeri görmüyor bence.

Unravel

Bu açılış şarkısı çok popüler olmasına rağmen tekrar paylaşarak hatırlatmak, bilmeyen varsa da göstermek istedim.

Fairy Tail

Main Theme

Fairy Tail serisi zaten şarkıları ile ön plana çıkan bir seri. Dinlerken keyif alacağınızı düşündüğüm bu şarkıyı aşağıya ekliyorum. Orijinal tema müziği çok yüksek sesli olduğu için size tavsiyem öncelikle piyano versiyonunu dinlemenizdir. Dinleyebilmeniz için ikisini de aşağıda paylaşıyorum.

Your Name.

Sparkle

Bu şarkıyı her dinlediğimde Your Name. filminin içinde buluyorum kendimi. Hem sanatçının sesi, hem kullanılan enstrümanlar hem de klipte kullanılan sahneler dinlerken ve izlerken büyük bir keyif veriyor.

Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim, başka yazılarda görüşmek üzere^^

Duvarı nem, insanı Chika Fujiwara ile evlilik yıkar.