YEDİ ÖLÜMCÜL GÜNAH FİLMİ Anime Severlerle Buluşmaya Geliyor!

Suzuki Nakaba’nın popüler mangasından uyarlanan Yedi Ölümcül Günah(Nanatsu no Taizai) isimli animenin filmi Yedi Ölümcül Günah: Gökyüzünün Mahkumları ismiyle 18 Ağustos’ta Japonya’da sinemalara geliyor.

Bilmeyenler için Yedi Ölümcül Günah, aynı isme sahip en güçlü şövalye birliği ve liderleri Meliodas’ın, iblisler ve iblislerle beraber çalışanlara karşı verdikleri savaşı konu alıyor. 2014 yılında yayınlanmaya başlanan animenin şu anda Yedi Ölümcül Günah: On Emrin Dirilişi isimli ikinci sezonu yayınlanıyor.

Hikayesini Suzuki Nakaba’nın yazdığı film ise, Meliodas ve dostlarının Altı Kara Şövalye isimli vahşi bir iblis grubuyla olan savaşlarını konu alacak. Suzuki Nakaba’nın film hakkındaki yorumları, “Hikayenin çıkış noktası, ana serinin dışında yazdığım hikayelerde daha farklı olan Meliodas ve Elizabeth’i, oldukları gibi serinin hayranlarıyla buluşturmak istedim. Ayrıca filmde, manga okuyucularını şaşırtacak bir karakter de bulunuyor. Elbette mangayı okumayanların da filmden büyük keyif alacaklarını düşünüyorum. İster yalnız, ister ailenizle, ister arkadaşlarınızla filmi izlemenizi ve keyif almanızı umarım!” şeklinde oldu.

Filmin başka ülkelerde gösterime girip girmeyeceği konusunda ise ne yazık ki henüz bir bilgi bulunmuyor.

Filme ait ilk fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

Kaynak: anime.eiga.com

Anime haber ve metinleri yazıyorum