Yakışıklılarla Zayıflayın: Burn Your Fat With Me!! For Girls

Burn Fat With Me!!” adlı motivasyon uygulamasının yaratıcısı Creative Freaks, nihayet kadınlara özel İngilizce versiyonu Burn Your Fat With Me!! for Girls’ü piyasaya sürdü. İçeriğinde, kullanıcı rehber eşliğinde şınav, çömelme ve mekik hareketleri yaparken komut sistemi “biliyorsun iyi bir görünümle tombulluk arasında ince bir çizgi var” gibi yorumlarla kullanıcıyı motive ediyor.

Karakterler:

Touma Maizono

Touma Maizono

Kullanıcıyla aynı seviyede. Model, öğrenci, akıllı, yakışıklı ve ayrıca sporda da iyi. Doğuştan gelen yetenekleriyle her alanda kendini gösteriyor. Dünya standartlarında fiziksel yetenekleri var. Dünya genç yetenek dans yarışmasında bir kere Japonya’yı temsil etti.

Kei Katsuragi
Kei Katsuragi

Kei Katsuragi

Kullanıcıdan bir seviye üstün. Otori Sanat akademisinin gurur kaynağı kiageha’nın ünlü aktörü. Sadece yakışıklılığıyla değil aynı zamanda sıra dışı üstün fiziksel özellikleriyle de ünlü. Ailesinin şehirde bir restoranı var ve onlara yardım ettiği için yemek konusunda da iyi.

ryuji

Ryuji Siba

Kullanıcının devam ettiği okulda öğretmen. Ayrıca Kiageha okul tiyatrosunun yönetmeni. Daha gençken aktörlük ve senaryo yazarlığı yapıyordu ve bir defa en çok satanlar listesindeydi. Eğlence dünyasını bazı sebeplerden terk etti ve bir arkadaşı vasıtasıyla bu okulda öğretmenlik ve yöneticilik yapmaya başladı.

caz
Burn Your Fat With Me!!
Burn Your Fat With Me!!

Uygulamayı indirmek için;

-iTunes App Store’dan indirmek için buraya tıklayın.
-Google Play’den indirmek için ise buraya.
-Amazon App Store ise buradan.