FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Magi: Sinbad no Bōken TV Anime'sinin İlk Reklam Videosu Yayınlandı

0

Shinobu Ohtaka ve Yoshifumi Ōtera'nın Magi: Sinbad no Bōken (Magi: Adventure of Sinbad) isimli spinoff mangasından uyarlanan Tv animesi için ilk reklam videosu animenin web sitesinde yayınlanmaya başladı.

Anime 15 Nisan'da MBS, TBS, CBC'de ve BS-TBS'nin  "Animeism" programında yayınlanacak.

Manganın önceki ciltleriyle beraber satışa çıkmış 5 OVA'sı bulunuyor. Ana ekip OVA serisi için dönüyor. Seriyi Yoshikazu Miyao (Inazuma Eleven, S.A) yönetecek. Yapımcılığını  Lay-duce (Classroom Crisis)' un üstlendiği serinin senaryosunu Taku Kishimoto (Haikyu!!, Silver Spoon) yazacak. Souichirou Sako karakter tasarımlarını, Tomohiro Ōkubo da serinin müziklerini ele alacak. Serinin açılış şarkısı  "Spotlight"'ı  PENGUIN RESEARCH, kapanış şarkısı "Polaris"i de Fujifabric icra edecek.

Magi Tv serisi ve OVA'larından Daisuke Ono, seride Sinbad'ı seslendirmek için geri dönüyor.

Manga  Ohtaka'nın Magi mangasının spinoff'u. Seride Magi'den 30 yıl öncesi olan olaylar ve Sinbad'ın kral olma yolundaki yolculuğu konu ediliyor.

Değerli okuyucumuz sizden bir ricamız var, yan tarafta(bilgisayar) veya aşağıda(mobil) göreceğiniz kanalımızın videolarına göz atıp kanalımıza abone olursanız, büyümemize ve daha çok içerik üretmemize destek vermiş olursunuz.

Önceki yazımız olanFirst Love Monster Animesinin Yönetmeni Belli Oldu yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.