FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Gundam'ın Yaratıcısı Tomino, Koutetsujou no Kabaneri'yi Sorguluyor

1

Wit Stüdyosu ve yönetmen Tetsuro Araki'nin hazırladığı Attack on Titan'dan son kıyamet sonrası seri Koutetsujou no Kabaneri insanların ilgisini çekmeyi başardı.

Fakat Gundam'ın yaratıcısı ve anime endüstrisinin efsane ismi  Yoshiyuki Tomino Koutetsujou no Kabaneri ilgili olarak aynı fikirde değil.

Anime dergisi Animage'in yeni sayısında yönetmen Araki, Kabaneri'nin kilit bir özelliği hakkında Tomino ile yaptığı tartışmayı anlattı.

Araki, yardımcı yönetmen Takayuki Hirao (God Eater)'ya, "Tomino'ya Koutetsujou no Kabaneri hakkında ne düşündüğünü sorduğumda bana; "Başlangıçtan beri iyi gitmediğini düşünüyorum. Trenler iyi değildir. şeklinde cevap verdi."açıklamasında bulundu. (Bu da ne garip açıklamadır, trenlerle ilgili sıkıntılı bir geçmişi mi var acaba?)

Koutetsujou no Kabaneri

Görünüşe göre Tomino, serinin ağır silahlı bir tren olan Kotetsujo üzerine kurulmasından pek hoşlanmamış, çünkü trenler raydadır, yollarından sapmaz ve uçamazlar ve bu da aksiyon serisi için iyi bir seçenek değildir. Tomino daha sonra kendi serisi Overman King Gainer'da Trans-Siberian Railway'i kullanmayı düşündüğünü hatırlattı.

Önceki yazımız olan Gal Gun: Double Peace Steam Üzerinden Bilgisayarlara Geliyor! yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek
1 yorum
  1. Fevkelade1i diyor

    Adam haklı; çok yetersiz bir seriydi.

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.