Accel World VS Sword Art Online İçin Yeni Tanıtım Videoları Geldi

Bandai Namco firmasının yeni oyunlarından olan Accel World VS Sword Art Online: Millennium Twilight, Playstation 4 ve Playstation Vita platfromlarına yakında gelecek. Doğal olarak da reklamlar ve tanıtım videolarını da paylaşmaya başladılar. Yeni tanıtım videosunda KOTOKO x Luna‘nın S x W -soul world isimli şarkısı temada kullanılmış.

38 oynanabilir olmak üzere ön sipariş bonusları ile toplamda 40 karakter içerecek oyun, Season Pass teklifi ile toplam 44 karaktere kadar arttırılabilecek.

https://www.youtube.com/watch?v=GTB1cM9y4do

Oyunun üçüncü videosu Ocak ayında yayınlanmış ve firma tarafından Amerika ve Avrupa’ya da yaz aylarında geleceği açıklanmıştı. Oyunda Japonca seslendirme ve İngilizce, İspanyolca ve Fransızca alt yazı seçenekleri yer alacak. Tanıtım videosunda da İngilizce alt yazılı olarak görmekteyiz.

https://www.youtube.com/watch?v=Fa28C1oblvk

Bandai Namco firması oyunun hikayesini şöyle açıklamış;

Alfheim ve Accelerated World evrenleri birleşiyor. Kaosun ortasında Yui kayboluyor. Kirito, bulunduğu bölgeye girmek için Accel World’deki Saf Rengin Altı Kralı’na meydan okuyor. Tabi bu savaşta Kirito yalnız değil .Dünyanın en güçlü Burst Linker’ları ve ALO Oyuncuları, Yui’yi Personna Babel’in elinden kurtarma görevinde bir araya geliyorlar.