FANZADE.COM
Hayran Kültürü Platformu

Pokemon GO Oynanış Videosu Sızdırıldı!

0

Uzun süredir tüm Pokemon severlerin merakla beklediği Pokemon GO'nun oynanış videosu sızdırıldı!

NintendoNiantic ve The Pokémon Company işbirliği ile bu yıl iOS ve Android platformlarında yayımlanması beklenen Pokemon GO'nun oyun içi görüntüleri 19 Mart'ta YouTube'a yüklendi. Görüntüler South by Southwest (SXSW) oyun panelinde Niantic Labs'ın CEO'su John Hanke tarafından oynanırken çekildiği paylaşılan bilgiler arasında.

Büyük bir heyecan biriktirmemize sebep olan fragmandan sonra bu görüntüler bizi biraz hayal kırıklığına uğrattı doğrusu. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri video ile baş başa bırakalım.

Pokemon Go nedir?

Devasa oyunculu bir online platform. Çizgi film izlerken keşke gerçek dünyada olsa da yakalasak yada keşke başka bir gezegene gitsem de bu canlılar olsa ve böyle bir dünya gerçek olsa dediniz mi? İşte Eylül ayında yapılan açıklamaya göre 2016 yılının herhangi bir ayında (başları da sonları da olabilir) çıkacağını ve sadece iOS ve android işletim sistemi kullanan telefonlarda yayınlanacak bir platform olacak.

Değerli okuyucumuz sizden bir ricamız var, yan tarafta(bilgisayar) veya aşağıda(mobil) göreceğiniz kanalımızın videolarına göz atıp kanalımıza abone olursanız, büyümemize ve daha çok içerik üretmemize destek vermiş olursunuz.

Önceki yazımız olanSword Art Online Sanal Gerçeklik Projesinden Video yazımıza göz atmak ister misiniz?

Fanzade Destek

Bir yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.