Voidu ’da İndirim Fırtınası Devam Ediyor!

Klasikleşmiş seriler ve en gözde oyunlar 4-7 Eylül arasında çok cazip fiyatlarla Voidu’da!

Dijital oyun mağazasının açılışını, düzenlediği 1 TL’ye Borderlands 2 kampanyasıyla kutlayan ve oyunseverlerin büyük ilgisiyle karşılanan Voidu, indirim kampanyalarına ve oyuncuların kütüphanelerini genişletmeye hız kesmeden devam ediyor.

3 Liraya Tomb Raider!

rise-of-the-tomb-raider

7 Eylül’e kadar sürecek olan kampanyada klasikleşmiş oyunların yanı sıra son dönemde adından çokça söz ettirmiş oyunlar sürpriz fiyatlarla oyunculara sunulacak.

Üç günlük büyük indirim kampanyasının yıldızlarından biri Tomb Raider serisi. Serinin en beğenilen oyunlarından biri olan Tomb Raider: Legend kampanya süresince yalnızca 3 TL olacak. Voidu asıl bombayı ise 2015 yapımı Tomb Raider oyunu ile patlatıyor. Efsane seriyi yeniden dirilterek bizi Lara Croft’un hikâyesinin başlangıcına götüren Tomb Raider yalnızca 9 TL’ye Voidu’da olacak. Ayrıca oyunun kendisine ek olarak birçok farklı giysi, silah, çok oyunculu harita ve Tomb Raider: Tomb of the Lost Adventurer indirilebilir içeriğini de oyunculara sunan Tomb Raider GOTY Edition da yalnızca 14 TL’ye Voidu’da oyunseverleri bekliyor olacak.

Sizin Deus Ex’iniz Hangisi?

deus-exjpg-w

Voidu’nun kampanyası Tomb Raider serisiyle sınırlı değil. Çıktığı dönemde aksiyon rol yapma oyunlarına getirdiği büyük yenilikler, özgün hikâyesi ve hikâye anlatım tarzıyla oyun dünyasını sallayan Deus Ex serisini modern grafikler ve yeni mekaniklerle devam ettiren Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut, 4-7 Eylül arasında yalnızca 10 TL’ye Voidu’da olacak! Hem oyuncular hem de oyun eleştirmenleri tarafından çok beğenilen Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut rol yapma oyunlarını sevenlerin kaçırmaması gereken bir oyun. Ayrıca serinin ilk oyunu Deus Ex’in Game of the Year Edition sürümünü Voidu’dan sadece 3 TL’ye satın almak mümkün olacak.

4-7 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek kampanyada yer alan oyunların tam listesi şöyle:

Syberia 1 & 25 TL
Lara Croft and the Guardian of Light4 TL
Tomb Raider9 TL
Tomb Raider – Survival Edition11 TL
Tomb Raider DLC Collection6 TL
Tomb Raider: Anniversary5 TL
Tomb Raider: GOTY Edition14 TL
Tomb Raider: Legend3 TL
Tomb Raider: Underworld4 TL
Deus Ex Collection10 TL
Deus Ex Invisible War3 TL
Deus Ex: Game of the Year Edition3 TL
Deus Ex: Human Revolution – Director’s Cut10 TL
Deus Ex: The Fall4 TL
Endless Legend – Classic Edition36 TL
Endless Legend – Emperor Edition33 TL
Endless Space – Emperor Edition12 TL
Endless Space – Gold Edition14 TL
Endless Space: Disharmony4 TL
Gas Guzzlers Extreme9 TL
Horizon11 TL
Killing Floor7 TL
Red Orchestra: Ostfront 41-454 TL
Rising Storm7 TL
The Ball4 TL
Vector Thrust5TL

Satın almak için hemen tıklayın!